Про «гарячі» вихідні у Ковелі та районі повідомляє Ковельський міськрайвідділ УДСНС України у Волинській області

З настанням тепла кількість виїздів пожежних підрозділів різко збільшилась. Основна причина цього – спалювання сухої трави. Повідомляють у Ковельському МРВ УДСНС України у Волинській області.

- Вкотре хочеться нагадати населенню, що спалювання сухої трави в більшості випадків стає неконтрольованим і зупинити такі пожежі стає вкрай важко і призводить до серйозних наслідків.
Тільки впродовж цих вихідних в м. Ковелі та Ковельському районі виникло 15 пожеж, 6 з яких – внаслідок спалювання посуші. Пожежами завдано значних матеріальних збитків. Встановлено одну особу, яка сплювала посуш та сміття, яку буде притягнуто до адміністративної відповідальності, - зауважують рятувальники.


Громадяни мають знати та пам’ятати, що за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна та у складних випадках і кримінальна відповідальність. Тож  рятувальники закликають громадян відмовитись від спалювання сухої трави, листя та інших рослинних залишків!

Кожен такий підпал не лише завдає суттєвої шкоди довкіллю, знищуючи живу природу, а й спричинює до інших негативних наслідків, несучи загрозу життю та здоров’ю людей. 

У випадку виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації телефонуйте за номером «101».


#Рятувальники

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі горить суха трава та дачні будинки ВІДЕО

У Ковелі горить суха трава та дачні будинки ВІДЕО
Вочевидь, господарі почали наводити лад на присадибних ділянках та поблизу приватних осель, випалюючи суху рослинність. Міський голова дав доручення провести роз'яснювальну роботу серед дачників.