У Ковелі та Ковельському районі стали менше хворіти на застуду

На Волині утримується стабільна тенденція до щотижневого зниження захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ), - повідомляють в обласному лабораторному центрі.

За даними закладів охорони здоров’я, інтенсивний показник захворюваності на Волині нижчий епідемічного порогу на 16%. Проте, зафіксовано перевищення епідемічних порогів на окремих адміністративних територіях: у Шацькому районі (на 49%), Ковельському районі (на 24%), Рожищенському районі (на 12%) та незначні перевищення (на 3 – 5%) у Камінь-Каширському та Любомльському районах. Найнижчі показники захворюваності у Ківерцівському, Турійському районах та м. Нововолинську.

В структурі захворюваності за попередній тиждень, 67% становлять діти до 17 років (3698 осіб). Найбільше уражена група – це школярі (66% від захворілих дітей). Кількість госпіталізованих знаходиться на рівні попереднього тижня і становить 85 осіб. Відсоток госпіталізації невисокий – 1,5% від усіх захворілих, найбільша кількість у віковій групі 0 — 4 роки – 38 дітей (45% від усіх хто звернувся за медичною допомогою).

Нагадаємо, що станом на початок лютого 2019 року найвищий рівень захворюваності спостерігався у Ковельському районі - епідемічний поріг було перевищено на 82%.


#Карантин #Вакцинація #Кір #КовельськеМТМО #Освіта

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також