Інформація для тих, хто бажає стати рятувальником

Увага! Проводиться відбір кандидатів для вступу у вищі навчальні заклади ДСНС України!

Для всіх, хто серцем і душею обрав для себе професію мужніх та відважних, для молодих людей, які твердо вирішили присвятити своє життя нелегкій, але почесній службі, навчальні заклади Державної служби України з надзвичайних ситуацій – це саме ті навчальні заклади, які перетворять Ваші мрії в реальність.

Ковельський МРВ У ДСНС у Волинській області проводить відбір кандидатів для вступу до вищих навчальних закладів ДСНС України до вищих навчальних закладів цивільного захисту на денну форму навчання за державним замовленням приймають особи віком від 17 до 25 років, які мають повну середню загальну освіту.

Перед направленням на навчання всі кандидати проходять професійний відбір, який включає медичну комісію та психологічне тестування.

Бажаючим взяти участь у відборі необхідно звернутися до Ковельського міськрайонного відділу (4 державної пожежно-рятувальної частини) Управління ДСНС України у Волинській області за адресою:

м. Ковель вул. Міцкевича,23-а тел.(03352) 5-92-50

При собі необхідно мати паспорт або свідоцтво про народження.


Ковельський міськрайвідділ
УДСНС України у Волинській області


#Рятувальники

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Про «гарячі» вихідні у Ковелі та районі повідомляє Ковельський міськрайвідділ УДСНС України у Волинській області

Про «гарячі» вихідні у Ковелі та районі повідомляє Ковельський міськрайвідділ УДСНС України у Волинській області
15 пожеж, 6 з яких – внаслідок спалювання посуші. Особу, яка сплювала суху траву та сміття, буде притягнуто до адміністративної відповідальності.