З нагоди Дня українського добровольця ковельчани отримали відзнаки Президента, Подяки міського голови та матеріальну допомогу

14 березня - День українського добровольця. Його у 2017 році започаткували з ініціативи громадськості для сприяння зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню уваги та турботи до учасників добровольчих формувань. Саме 14 березня 2014 року добровольці Самооборони Майдану стали бійцями першого добровольчого батальйону.

Засідання виконкому у Ковелі сьогодні розпочалося з урочистого вручення нагород учасникам - АТО, добровольцям, які за покликом серця з початку військового конфлікту на Сході стали на захист України.

Міський голова привітав бійців, подякував за мужність і патріотизм, та закликав присутніх вшанувати хвилиною мовчання тих, хто віддав свої життя за мир в державі.

За мужність і патріотизм, відданість українській нації, особистий внесок у відстоювання миру, захист незалежності, суверенітету та територіальної цілісності рідної країни Олег Кіндер разом з секретарем міської ради Вірою Федосюк та заступником Ігорем Прокопівим вручили Подяки та матеріальну допомогу добровольцям. Відзнаки отримали: Леонід Хвещук, Віталій Тимофєєв, Ігор Рожко, Валерій Гонта, Анатолій Ковальчук, Василь Козуля, Олександр Ройзін, Михайло Оніжук та Ігор Слайко.

Разом з військовим комісаром Сергієм Гладуном міський голова вручив відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції» чотирнадцяти бійцям. Серед них: Валерій Гонта, Леонід Хвещук, Ігор Слайко, Віталій Тимофєєв, Ігор Рожко, Анатолій Ковальчук, Василь Козуля, Володимир Погінець, Ігор Оксенчук, Олександр Причепа та Ігор Причепа, Руслан Янчар, Ярослав Кучабський та Володимир Оксютич.

Валерій Гонта, якого сьогодні було відзначено двічі, зауважив, що найціннішою нагородою для бійців є життя.

Чимало ковельчан в різні роки входили як до військових так і добровольчих формувань. Вони пройшли пекло важких боїв під Широкіним, Волновахою, Іловайськом, Мар’їнкою, захищали Донецький аеропорт. Багато хто з колишніх добровольців залишаються й до нині у лавах Української Армії, є активістами громадського життя, волонтерського руху, організовують підтримку бійців на фронті, допомагають сім'ям учасників АТО, родинам загиблих.#ДопомогаАТО #СоціальнийЗахист #ОлегКіндер #ВіраФедосюк

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Житлові питання ковельчан розглянула громадська комісія

Житлові питання ковельчан розглянула громадська комісія
До квартирної черги додались два учасники АТО з інвалідністю і двоє поліцейських. Десятеро громадян отримали помешкання в новобудові за програмою “Житло для молоді”, воїну-афганцю кошти на придбання квартири дала держава.

Ковельчан відзначили державними нагородами

Ковельчан відзначили державними нагородами
Військового капелана Станіслава Беспалова нагородили відзнакою Президента України, а начальника управління Пенсійного фонду Інну Самолюк - Почесною грамотою Кабінету Міністрів.

«Побратими України» напередодні 8 березня влаштували святкову зустріч для дружин та дітей волинських Героїв

«Побратими України» напередодні 8 березня влаштували святкову зустріч для дружин та дітей волинських Героїв
Діток порадували солодощами та іграми з аніматорами. А жінки мали можливість відпочити у невимушеній атмосфері та поспілкуватись. А ще - отримали квіти і подарунки.