У Ковелі выдбулась Рада регіонального розвитку. Очікують на приїзд Порошенка ФОТО

Сьогодні, 14 березня, у Ковелі стартувала знакова для області подія – Рада регіонального розвитку, що ініційована Президентом. На раду розвитку зібралися не лише керівники міст та районів, а й сільські та селищні депутати, бізнесмени, духовенство, зацікавлені волиняни. Пише ВолиньРоst.

За словами голови ОДА Олександра Савченка, Ковель – місто, яке динамічно розвивається. Саме тут запланували втілити грандіозний для області проект – індустріальний парк «Ковель».

«Ключовими тут є холодильні комплекси, які дозволять заморожувати ягоди, гриби, контейнерний термінал, елеватори. При умові, що ми побудуємо транспортні коридори, ми вийдемо на потужну варіацію Шовкового шляху», - зауважив очільник Волині.


Завдяки індустріальному парку в області можна буде створити 3-4 тисячі нових робочих місць. Однак це не єдина ціль, якої хочуть досягти найближчим часом. У планах – створення в Олиці туристичного центру, будівництво нових шкіл, зокрема, у Башликах, медичних закладів, ремонт доріг, створення до 2020 року від Ковеля транспортного вузла до польського міста Грубешів, розвиток аграрної галузі та інше.

Олександр Савченко зізнався, що очікують і приїзд Президента Петра Порошенка на Раду регіонального розвитку, проте не певні, що він встигне через відвідини добровольців на Сході: «Але сьогодні - День українського добровольця, тому Президент поїхав на Донбас, до наших воїнів». Відтак, присутні вшанували пам‘ять полеглих хвилиною мовчання.

Далі ж акцентували на основних напрямках розвитку Волині у найближчі роки, досягненнях децентралізації, надходженнях коштів та їх раціональному розподілі тощо.

Олександр Савченко наголосив і на створенні Волинської економічної ліги, у яку увійшли вже 12 громад.

«Ця ліга хоче сприяти економічному розвитку, муніципальної співпраці та інше. Вони вірять у свою силу і що можуть багато чого досягнути», - відзначив він.


За три роки громади реалізували 357 проектів капітального ремонту чи реконструкції інфраструктури і освоїли 183 мільйони гривень.

Для досягнення планів на Волині ремонтуватимуть важливі автошляхи: Олика-Дерно, Шацьк-Старовойтове, Володимир-Волинський-Устилуг, Ковель-Брест.


#Волинь #ОлександрСавченко #ІндустріальнийПаркКовель #Проекти

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також