У Ковелі побував Петро Порошенко

Глава Держави приїхав до міста у четвер, 14 березня. А перед тим на сцені присутніх розважав гурт "Плач Єремії". На площі біля міської ради зібралися сотні людей. Чимало з них - з прапорами України. Згодом перед людьми виступив Вадим Свириденко – уповноважений Президента України Петра Порошенка з питань реабілітації учасників АТО. Опісля перед ковельчанами виступив дипломат Дмитро Чекалкін.

Згодом на сцену вийшов Петро Порошенко. Там же, поруч, стояли двоє волинських нардепів - Степан Івахів та Сергій Мартиняк. Президент нагадав, що колись у Ковелі пообіцяв належним чином вшанувати воїнів УПА. Тепер вони визнані на державному рівні.

Окрім того, за словами Петра Порошенка, воїни з Волині - одні з найкращих в країні. Тож він подякував ковельчанам і усім волинянам, які підтримують армію. Далі ж Порошенко зауважив про економічну складову і потенціал Ковеля. За його словами, Волинь експортує чи не найбільше товарів у ЄС - 80%. А коли з Ковеля зроблять потужний шлях до польського Грубешева, місто стане центром торгівлі.

Президент зауважив, що найбільша ціль - подолати бідність, передусім серед пенсіонерів. Тому пенсії зростуть для кожного. На завершення присутні разом з Президентом України заспівали Гімн України.Джерело - ВолиньРоst


#ВибориПрезидента

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі завершують підготовку попередніх списків виборців

У Ковелі завершують підготовку попередніх списків виборців
До відділу ведення Державного реєстру виборців все активніше звертаються ковельчани щодо зміни виборчої адреси, зміни ідентифікаційних персональних даних, видачі посвідчень про тимчасову зміну місця голосування.