У Ковелі завершують підготовку попередніх списків виборців

У посиленому режимі впродовж останнього часу працює відділ ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету міської ради. Про це повідомляють на офіційному сайті міської ради.

Активніше сюди звертаються ковельчани щодо зміни виборчої адреси, включення до Державного реєстру виборців, зміни ідентифікаційних персональних даних, а також видачі посвідчень про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси. Адже, щоб проголосувати на виборах Президента України, громадянин повинен бути у списках виборців і відомості про нього мають бути достовірними.

Нині у Ковелі зареєстровано 50 тисяч 833 виборці.

Відділ у своїй діяльності орієнтується на календарний план основних заходів з підготовки та проведення виборів Президента України. Сьогодні друкуються попередні списки виборців міста, які в одному примірнику у паперовому вигляді та іменні запрошення будуть передані дільничним виборчим комісіям.

Після їх уточнення відділом буде виготовлено остаточні списки виборців, які використовуватимуться на виборчих дільницях уже безпосередньо під час виборів 31 березня 2019 року.

У відповідності до вимог Закону України “Про Державний реєстр виборців” працівники відділу здійснюють планову роботу щодо подальшого ведення та постійної підтримки Реєстру виборців міста.


#РеєстрВиборців #ВибориПрезидента

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковель: вибори-2019 мовою цифр

Ковель: вибори-2019 мовою цифр
Станом на сьогодні, 5 березня 2019 року, у місті зареєстровано 50 тисяч 893 виборця. Є 33 виборчих дільниці.

Ковельчани, які не можуть проголосувати за зареєстрованим місцем проживання, можуть тимчасово змінити виборчу дільницю

Ковельчани, які не можуть проголосувати за зареєстрованим місцем проживання, можуть тимчасово змінити виборчу дільницю
Для подання заяви необхідно особисто з паспортом звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців. Надсилання вказаної заяви поштою (електронною поштою) законодавством не передбачено.