Ковель: вибори-2019 мовою цифр

Відділ ведення Державного реєстру виборців, створений у Ковелі 10 років тому, проводить постійну роботу із внесення та вилучення зі списків громадян, які згідно закону мають право голосу, тобто є виборцями. Вносять прізвища молодих людей, яким виповнилося 18 років та громадян, які переїхали в Ковель з інших міст чи країн. А також вилучають зі списків померлих осіб та тих, хто виїхав з міста, змінивши місце свого проживання офіційно.

Станом на сьогодні, 5 березня 2019 року, у Ковелі зареєстровано 50 тисяч 893 виборця.

У порівнянні:

1 січня 2018 року - 50 тисяч 258 виборців.

1 червня 2018 року - 51 тисяча 445 виборців.

31 жовтня 2018 року - 51 тисяча 159 виборців.

1 січня 2019 року - 51 тисяча 53 виборця.

У Ковелі є 33 виборчих дільниці, з яких 30 — звичайних та 3 — спеціальних (ЦРЛ Ковельського МТМО, виховна колонія та Волинська обласна лікарня “Хоспіс м.Ковель”).

Найменшою є дільниця, розміщена у СШ №3. Тут голосуватимуть усього 847 виборців. Найбільша кількість виборців зареєстрована на двох дільницях: у ЗОШ №12 та ЗОШ №6. Відповідно 2362 та 2393.

Наразі у Ковелі є 291 вулиця (включно з провулками та бульваром Лесі Українки).

За інформацією відділу ведення Державного реєстру виборців, станом на 5 березня у Ковелі 21 громадянин виявив бажання голосувати не за місцем реєстрації. Серед них - 8 внутрішньо переміщених осіб (переселенці з Донецької, Луганської областей та Криму).

Перевірити, до якої дільниці належить ваш будинок, і за якою адресою вона знаходиться, можна на офіційному сайті Державного реєстру виборців за посиланням: https://www.drv.gov.ua/ords/portal


#РеєстрВиборців

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельчани, які не можуть проголосувати за зареєстрованим місцем проживання, можуть тимчасово змінити виборчу дільницю

Ковельчани, які не можуть проголосувати за зареєстрованим місцем проживання, можуть тимчасово змінити виборчу дільницю
Для подання заяви необхідно особисто з паспортом звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців. Надсилання вказаної заяви поштою (електронною поштою) законодавством не передбачено.