Реєстраційні справи релігійних організацій Ковеля передано на зберігання в ОДА, - повідомили у Ковельському ЦНАПі

Відтепер державна реєстрація релігійних громад здійснюватиметься у Волинській обласній державній адміністрації. Повідомляють у Ковельському ЦНАПі.

Відповідно до Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо підлеглості релігійних організацій та процедури державної реєстрації релігійних організацій зі статусом юридичної особи” (далі — Закон) внесено зміни до законів України “Про свободу совісті та релігійні організації” та “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань”, що набрали чинності 31.01.2019 року.

Законом визначено, що суб'єктом державної реєстрації є центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері релігії, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації — у разі державної реєстрації юридичних осіб — релігійних організацій.

Враховуючи викладене вище та на виконання листа Волинської обласної державної адміністрації від 21.02.2019 № 1196/44/219, центром надання адміністративних послуг виконавчого комітету Ковельської міської ради згідно з Актом приймання-передавання реєстраційних справ на зберігання № 08 від 27.02.2019, у Волинську обласну державну адміністрацію передано на зберігання реєстраційні справи релігійних організацій.

Відтепер державна реєстрація релігійних громад та внесення відповідних змін здійснюватиметься не через центр надання адміністративних послуг, а у Волинській обласній державній адміністрації.

#ЦНАП

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельський ЦНАП став учасником Програми «U-LEAD з Європою»

Ковельський ЦНАП став учасником Програми «U-LEAD з Європою»
Передбачається отримання допомоги для модернізації ЦНАПу у вигляді офісної техніки та програмного забезпечення, електронного керування чергою, навчання персоналу, підвищення його кваліфікації.