У ковельському РАЦСі одружилася ювілейна пара молодят

У Ковельському РАЦСі одружилася ювілейна - сота, у 2019 році пара наречених. Про це повідомила начальник Ковельського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Світлана Михалевич. Молодятам - Миколі та Анні, які поєднали свої серця та долі 9 березня, вручили свідоцтво про шлюб.

Нагадаємо, що Міністерство юстиції України запровадило пілотний проект: відтепер завдяки електронному сервісу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» можна подати заяву на укладання шлюбу до відділу державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет, не виходячи із дому.

Крім того, у Ковелі діє пілотний проект «Шлюб за добу». Щоб ним скористатися, необхідно звернутися до центру надання адміністративних послуг, який знаходиться у Ковелі за адресою: вул. Незалежності, 73, тел.(03352) 6-17-32, 7-17-19. Або у Ковельський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Волинській області, що на вул. Кармелюка, 4.#ШлюбЗаДобу #ЦНАП

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також