Люблинецька школа - серед переможців проекту Zero Waste School

Klitschko Foundation за підтримки фундації Coca-Cola вдруге реалізовує проект Zero Waste School, який покликаний впровадити культуру сортування сміття у школах та громадах. Про це повідомляє Волинське регіональне відділення Асоціації міст України.

Цьогоріч на конкурс подали 1098 анкет. Відбір відбувався за такими критеріями: мотивація команди реалізувати Zero Waste Day, повнота відповідей у анкеті, наявність відео та відповідність школи до вимог проекту.

Переможцями проекту Zero Waste School у Волинській області стали шість шкіл із яких чотири з ОТГ – Ківерцівської, Люблинецької, Шацької, Павлівської, що є громадами-членами Асоціації міст України (АМУ).

Серед волинських переможців:

- Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Бузаки Камінь-Каширського району;
- Ківерцівська експериментальна школа (Ківерцівська міська ОТГ);
- Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Луцької міської ради»;
- ОНЗ «Люблинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів» (Люблинецька селищна ОТГ);
- Опорний заклад навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» смт.Щацьк (Шацька селищна ОТГ);
- Павлівський ліцей Волинської області (Павлівська сільська ОТГ).

Вже у квітні команди, що складаються з директора, вчителя та трьох учнів разом пройдуть тренінг із побудови команди, спланують власний проект та познайомляться з еко-активістами і лідерами думок.

Нагадємо, що днями у Ковелі на базі міської гімназії імені Олени Пчілки і ЗОШ №10 розпочали реалізацію освітнього екологічного проекту «Україна без сміття».

#Екологія #СортуванняСміття #Освіта #Проекти #ОТГ

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У ковельських школах діти збиратимуть та сортуватимуть сміття

У ковельських школах діти збиратимуть та сортуватимуть сміття
У міській гімназії та ЗОШ №10 стартував освітній екологічний проект. Школярів навчатимуть правильно сортувати відходи, розподіляючи ресурсноцінні компоненти - папір, скло, метал, пластик, і органічні рештки.