Ковельське МТМО отримало ще два нових автомобіля, придбані за кошти держбюджету
В Україні триває реформування первинної ланки медицини. Тож на рівні державної та місцевої влади робиться все для того, аби поліпшити якість надання первинних медичних послуг пацієнтам, зміцнити матеріальну базу і забезпечити новим медичним обладнанням амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Ковельське МТМО отримало два нових автомобіля Renault Duster (2019 року випуску), які були придбані за рахунок субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

Ці автомобілі будуть використовуватись для обслуговування викликів дорослого та дитячого населення Уховецької та Тойкуцької дільниць.

Ковельське МТМО висловлює вдячність голові Волинської обласної державної адміністрації Олександру Савченку, начальнику Управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації Ігорю Ващенюку за сприяння в покращенні матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я Ковельщини.

Нагадаємо, що на початку січня нові автомобілі Peugeot 301 отримали амбулаторії загальної практики сімейної медицини сіл Облапи, Поворськ та селища Голоби. А наприкінці січня два нових автомобіля Renault Duster Ковельське МТМО придбало для міських амбулаторій Ковеля.

#КовельськеМТМО

Ковельське МТМО отримало два нових автомобіля Renault Duster (2019 року випуску), які були придбані за рахунок субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

Ці автомобілі будуть використовуватись для обслуговування викликів дорослого та дитячого населення Уховецької та Тойкуцької дільниць.

Ковельське МТМО висловлює вдячність голові Волинської обласної державної адміністрації Олександру Савченку, начальнику Управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації Ігорю Ващенюку за сприяння в покращенні матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я Ковельщини.

Нагадаємо, що на початку січня нові автомобілі Peugeot 301 отримали амбулаторії загальної практики сімейної медицини сіл Облапи, Поворськ та селища Голоби. А наприкінці січня два нових автомобіля Renault Duster Ковельське МТМО придбало для міських амбулаторій Ковеля.

#КовельськеМТМО
