У Ковелі 14 дітей віком від 1 до 18 років підлягають усиновленню

З метою популяризації сімейних форм виховання працівники Ковельського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді зустрілись з колективом станції Ковель.

- Кожна влаштована до родини дитина – це врятована доля. Сьогодні так важливо, щоб усі державні структури, доброчинні фонди, духовенство та громадськість об’єднали свої зусилля і зробили все максимально можливе для того, аби кожна дитина стала для когось близькою й рідною, знайшла свою родину, - переконана фахівець із соціальної роботи Тетяна Поремчук.

Присутнім розповіли, що відповідно до законодавства України, у разі, якщо дитина залишилася сиротою або позбавлена батьківського піклування, вона має право бути усиновленою або влаштованою під опіку, піклування у прийомну сім’ю або дитячий будинок сімейного типу. Крім того, сьогодні активно розвивається така сімейна форма виховання як патронат над дитиною.
- Зараз на обліку у Службі у справах дітей перебуває 92 статусні дитини, з них 21 дитина-сирота та 71 дитина, позбавлена батьківського піклування. 75 дітей виховується у 55 сім’ях опікунів та піклувальників. 19 усиновлених діток до 18 років живуть у нових сім'ях. Ще 14 статусних дітей віком від 1 до 18 років підлягають усиновленню, - повідомила начальник Служби у справах дітей м. Ковеля Жанна Вельма.

Якщо ви бажаєте допомогти дитині-сироті, дитині, позбавленій батьківського піклування, хочете взяти дитину у свою родину, звертайтеся за консультаціями та допомогою у Ковельський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (м. Ковель, вул. Незалежності, 73, каб. 106, тел. 6-17-48) або у Службу у справах дітей виконавчого комітету Ковельської міської ради (м. Ковель, вул. Незалежності, 73, каб. 107,108, тел. 6-17-27).

#ДітиСироти #Усиновлення #СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

У Ковелі триває ремонт спортзалу та будівництво літнього майданчика для дітей-сиріт

У Ковелі триває  ремонт спортзалу та будівництво літнього майданчика для дітей-сиріт
Доброчинну справу втілюють в життя у Волинському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, що знаходиться в місті Ковелі. Як йдуть роботи і хто допомагає - розповіли у прес-центрі БО «БФ «Позитивна взаємодія».

У Ковелі двоє неповнолітніх дітей вилучили з сімей, у яких трапилися життєві негаразди

У Ковелі двоє неповнолітніх дітей вилучили з сімей, у яких трапилися життєві негаразди
Через неналежний догляд в одному випадку та конфлікт з мамою - в іншому, хлопчики-школярі потрапили у центр соціальної реабілітації. В Службі у справах дітей повідомили, що діти перебуватимуть у закладі, поки не вирішаться матеріальні та психологічні проблеми у родинах.