У Ковелі триває ремонт спортзалу та будівництво літнього майданчика для дітей-сиріт

Триває ремонт спортзалу та будівництво літнього майданчика для дітей-сиріт, позбавлених батьківської опіки, які проживають у Волинському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей в місті Ковелі.

До доброчинної справи, долучилося багато людей. Як йдуть роботи і хто допомагає - розповіли у прес-центрі БО «БФ «Позитивна взаємодія».
Роман Войчик (волонтер з Каменя-Каширського), Мовчан Віктор (координатор благодійного проекту), Володимир і Андрій Оліщуки, бригада волонтерів, що здійнювала монтаж бруківки

Особливу увагу можна звернути на позитивну взаємодію небайдужих людей щодо питання будівництва літнього майданчика з бруківки перед входом у спортзал. Буквально за тиждень цей об’єкт був готовий, хоча його і не було у планах будівництва спочатку.
Підготовчі роботи до будівництва літнього майданчика з бруківки

Так виглядає майданчик нині

Микола і Ярослав Михайлевські відгукнулися на прохання і зорганізували людей, які безкоштовно виконали монтажні роботи.
Віктор Мовчан і Микола Михайлевський, який разом з братом Ярославом виступив організатором робіт

Микола Михайлевський разом з бригадою волонтерів

Анатолій Корець – систематично безкоштовно надавав гранітний відсів, щебінь, пісок, допомагав з транспортом, Юрій Оліферчук – безкоштовно забезпечив близько 4 тонн цементу, інші матеріали. В свою чергу, Руслан Михальчук, керівник ПП «Ковель-Будпостач», безкоштовно передав до 200 м кв бруківки для цієї мети, а Юлія Теличко – розробила проект дизайну.
Анатолій Корець і Мовчан Віктор

Мовчан Віктор і Юрій Оліферчук

Юля Теличко (дизайнер), Руслан Михальчук (керівник ПП «Ковель-Будпостач»)

Інші небайдужі люди: Рувім Мартинюк – передав безкоштовно пісок, Іван Семенюк – щебінь і надав транспорт, Віталій Ковальчук – безкоштовно забезпечив щебнем. Андрій і Микола Оліщуки – безкоштовно збудували опорні стінки, східці та пандус тощо.
Іван Семенюк, Рувім Мартинюк і Мовчан Віктор

Олександр Місюра – забезпечив технікою. Окремо брати Оліщуки - Андрій і Володимир, взялися безоплатно звести пандус і східці у новому вході до приміщення для дітей.
Олександр Місюра, який забезпечив важкою технікою і Мовчан Віктор

А Гаврилюк Володимир разом із братом з власної ініціативи безкорисливо забезпечили монтажі роботи щодо електрифікації приміщення, освітлення.

Окрім літнього майданчика з бруківки, активно продовжуються будівельні і ремонтні роботи спортивного залу для дітей. Навіть з інших міст Волині відгукнулися небайдужі люди і зголосилися допомогти на добровільних засадах – Роман Войчик з Каменя-Каширського приїхав і безкоштовно допомагає виконати монтаж дерев’яної підлоги у спортзалі.

Після громадських зборів 9 жовтня 2018 року, на яких було ухвалено рішення здійснити дитячу мрію і збудувати спортзал, багато інших небайдужих людей, які переймаються долею дітей-сиріт, долучилися до благодійної акції. Постійно підтримують проект і активно допомагають сантехніки Олег Лучко і Дмитро Волков.
Сантехніки Олег Лучко і Дмитро Волков

Вадим Лабик, поруч з Андрійєм Откаленко, Миколою Канівцем з командами добровольців, часто відвідують дітей Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей в м. Ковелі з соціальними, розважально-ігровими та іншими заходами. Їхній досвід є гарним прикладом на наслідування співпраці громадськості і соціальних комунальних установ.
Вадим Лабик, Мовчан Віктор із групою небайдужих осіб, які працюють з дітьми Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей

Незабаром планується відкриття спортзалу та майданчика.

До участі у благодійному проекті долучилися наступні небайдужі люди: МІСЮРА Олександр Васильович, УНІГА Віктор Володимирович, ОТКАЛЕНКО Андрій Володимирович, УЗНАЛІ Ігор Хусейнович, МОВЧАН Борис, ГАВРИЛЮК Володимир Васильович, ВОЙТАНІК Володимир Петрович, КОРЕЦЬ Анатолій Федонович, МОВЧАН Андрій, ЯНЧУК Олександр, ГЕЧ Станіслав, ГЛУЩУК Богдан, ПОЛЯЧУК Тетяна Миколаївна, ЛУЦИК Едуард, ФГ «Перлина Турії» (ЯРЕНЧУК Володимир), КОРЕНЬ Олег Віталійович, ЛУЧКО Олег Олегович, ГЛУХОВА Надія, ВОЛКОВ Дмитро, ПОТАПЕНКО Руслан, МОРОЗ Андрій Петрович, ЙОВИК Галина Володимирівна, ТИХОНЮК Михайло, КІНАШ Наталія Йосипівна, МОРОЗ Данило Анатолійович, МОВЧАН Павло, АНДРОСЮК Ігор, ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «Ковель», СЕМЕРЕЙ Андрій, ТАЛАШКО Василь Олександрович, МОРОЗ Анатолій, Готельно-розважальний комплекс «Наше місто» м. Ковель, АСЛАМОВИЧ Євгеній Юрійович, КОРЕНЬ Олег, ДАЦЮК Володимир Петрович, ВОЙЧИК Віталік, КОЦКО С.В., КЕКЛЯК М.Д., ЗАПОВІТРЯНА Ганна Олександрівна, ФІЛОНЕНКО Володимир Євгенович, ДЕМЧУК Олександр, КУРИЛО Надія, ОЛІЩУК Володимир, СМІТЮХ Павло, ФЕДЧИК Геннадій, СМІТЮХ Андрій, ЛУЦИК Станіслав, ШЕВЧИК Василь, МЯКОТА Дмитро, ХОРШУЛЯК Роман, МАРЮСИК Ірина, ОЛІЩУК Андрій, та багато інших людей.

#ПозитивнаВзаємодія #Благодійність #Волонтери #СоціальнийЗахист #Спорт #ДітиСироти #Усиновлення

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Юні дипломати з Ковеля просять кожного внести на рахунок благодійного фонду 1 гривню на ремонт спортзалу для дітей нелегкої долі

Юні дипломати з Ковеля просять кожного внести на рахунок благодійного фонду 1 гривню на ремонт спортзалу для дітей нелегкої долі
Крім того, вони планують написати сотні листів лідерам держав, монархам, духовним лідерам, а також українським політиками і знаменитостям.

У Ковелі засновано благодійну організацію - «Благодійний фонд «Позитивна взаємодія»

У Ковелі засновано благодійну організацію - «Благодійний фонд «Позитивна взаємодія»
Почесною головою обрано ковельчанку, відому юну «дипломатку» Марійку Мовчан. Відбувся перший форум меценатів та благодійників, на якому зібрано кошти на облаштування спортзалу для дітей-сиріт.