1. Головна
  2. Новини
  3. Засуджені неповнолітні першими побачили «Сорочинський ярмарок»

Засуджені неповнолітні першими побачили «Сорочинський ярмарок»

26 березня, напередодні Всесвітнього дня театру до Ковельської виховної колонії завітали актори Ковельського аматорського експериментального театру-студії «10 ряд 10 місце» (керівник та режисер А. Малюга-Мельникова) з допрем’єрним показом музичної вистави «Сорочинський ярмарок» (за мотивами одноіменної повісті М. В. Гоголя). Про це повідомили на сторінці установи у соцмережі.

Вихованці та працівники установи поринули у інтерактивне дійство, що супроводжувалося співом, танцями, яскравою грою акторів-аматорів. Перед глядачами розгорнувся справжній старовинний ярмарок, де бажаючі могли покуштувати і пухку випічку, і традиційні вареники, спробувати на смак найулюбленішу страву українців – сало.

У сюжетному полотні постановки переплелися лінії головних героїв – кумів Цибуль (Ольга Пірожик, Ігор Корнелюк), родини Солопія Черевика (Володимир Солов’янчик, Оксана Мизовець), закоханих Параски та Грицька (Софія Ліпич, Михайло Бразінський), харизматичного Афанасія Івановича (Назар Андросюк). А скільки запалу та емоцій подарував циганський табір! Справжню атмосферу ярмарку створювали чисельні актори, що завзято торгували, пригощалися у шинку, танцювали і переповідали страшну історію про чортівню, що відбувалася на торгах…

Глядачі з радістю та оплесками сприймали усе, що відбувалося на сцені – кепкували з недолугого Солопія, жартували над несамовитою Хіврею, підсміювалися над поповичем Афанасієм Івановичем… І справді не очікували, коли у зал полетіла красная свитка! І як би не розгорталися події – фінальною крапкою стала весільна сцена, де увесь ярмарковий люд радів з приводу одруження Грицька та Параски!

Впродовж усієї вистави милували око неперевершені танцюристи – учасники Зразкового аматорського дитячого колективу народного танцю «Дзвіночок» (керівник Інна Темрук, костюмер Лілія Літвін), що своїми колоритними танцями примусили аплодувати усіх присутніх.

Багато творчих знахідок вдалося втілити режисеру Альоні Малюзі-Мельниковій при підготовці вистави.
Виступ Ковельського аматорського експериментального театру-студії «10 ряд 10 місце» став справжнім святом не тільки для акторів сцени, але й для глядачів, подарувавши багато емоцій та вражень.


#Театр #ВиховнаКолонія

Коментарі

Читайте також

КовельPost вітає театр-студію «10 ряд 10 місце» з Міжнародним днем театру

КовельPost вітає театр-студію «10 ряд 10 місце» з Міжнародним днем театру
Рік тому, 27 березня, ковельський аматорський експериментальний театр затвердив свою назву - «10 ряд 10 місце». І вже другий рік поспіль радує глядачів прем'єрами. Одна з них - «Сорочинський ярмарок», сьогодні.

27 березня у Ковелі - «Сорочинський ярмарок»

27 березня у Ковелі - «Сорочинський ярмарок»
Ковельський аматорський театр-студія «10 ряд 10 місце» презентує прем'єру музичної вистави з інтерактивними елементами за мотивами повісті Миколи Гоголя.

Вихованка ковельської дитячої студії театрального мистецтва Софійка Шевчук зайняла друге місце у конкурсі читців поезії ВІДЕО

Вихованка ковельської дитячої студії театрального мистецтва Софійка Шевчук зайняла друге місце у конкурсі читців поезії ВІДЕО
Творчі змагання обласного рівня відбулись на Ковельщині у Колодяжному і були присвячені 148-й річниці від Дня народження Лесі Українки.