Засуджені неповнолітні першими побачили «Сорочинський ярмарок»

26 березня, напередодні Всесвітнього дня театру до Ковельської виховної колонії завітали актори Ковельського аматорського експериментального театру-студії «10 ряд 10 місце» (керівник та режисер А. Малюга-Мельникова) з допрем’єрним показом музичної вистави «Сорочинський ярмарок» (за мотивами одноіменної повісті М. В. Гоголя). Про це повідомили на сторінці установи у соцмережі.

Вихованці та працівники установи поринули у інтерактивне дійство, що супроводжувалося співом, танцями, яскравою грою акторів-аматорів. Перед глядачами розгорнувся справжній старовинний ярмарок, де бажаючі могли покуштувати і пухку випічку, і традиційні вареники, спробувати на смак найулюбленішу страву українців – сало.

У сюжетному полотні постановки переплелися лінії головних героїв – кумів Цибуль (Ольга Пірожик, Ігор Корнелюк), родини Солопія Черевика (Володимир Солов’янчик, Оксана Мизовець), закоханих Параски та Грицька (Софія Ліпич, Михайло Бразінський), харизматичного Афанасія Івановича (Назар Андросюк). А скільки запалу та емоцій подарував циганський табір! Справжню атмосферу ярмарку створювали чисельні актори, що завзято торгували, пригощалися у шинку, танцювали і переповідали страшну історію про чортівню, що відбувалася на торгах…

Глядачі з радістю та оплесками сприймали усе, що відбувалося на сцені – кепкували з недолугого Солопія, жартували над несамовитою Хіврею, підсміювалися над поповичем Афанасієм Івановичем… І справді не очікували, коли у зал полетіла красная свитка! І як би не розгорталися події – фінальною крапкою стала весільна сцена, де увесь ярмарковий люд радів з приводу одруження Грицька та Параски!

Впродовж усієї вистави милували око неперевершені танцюристи – учасники Зразкового аматорського дитячого колективу народного танцю «Дзвіночок» (керівник Інна Темрук, костюмер Лілія Літвін), що своїми колоритними танцями примусили аплодувати усіх присутніх.

Багато творчих знахідок вдалося втілити режисеру Альоні Малюзі-Мельниковій при підготовці вистави.
Виступ Ковельського аматорського експериментального театру-студії «10 ряд 10 місце» став справжнім святом не тільки для акторів сцени, але й для глядачів, подарувавши багато емоцій та вражень.


#Театр #ВиховнаКолонія

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

КовельPost вітає театр-студію «10 ряд 10 місце» з Міжнародним днем театру

КовельPost вітає театр-студію «10 ряд 10 місце» з Міжнародним днем театру
Рік тому, 27 березня, ковельський аматорський експериментальний театр затвердив свою назву - «10 ряд 10 місце». І вже другий рік поспіль радує глядачів прем'єрами. Одна з них - «Сорочинський ярмарок», сьогодні.

27 березня у Ковелі - «Сорочинський ярмарок»

27 березня у Ковелі - «Сорочинський ярмарок»
Ковельський аматорський театр-студія «10 ряд 10 місце» презентує прем'єру музичної вистави з інтерактивними елементами за мотивами повісті Миколи Гоголя.

Вихованка ковельської дитячої студії театрального мистецтва Софійка Шевчук зайняла друге місце у конкурсі читців поезії ВІДЕО

Вихованка ковельської дитячої студії театрального мистецтва Софійка Шевчук зайняла друге місце у конкурсі читців поезії ВІДЕО
Творчі змагання обласного рівня відбулись на Ковельщині у Колодяжному і були присвячені 148-й річниці від Дня народження Лесі Українки.