30 березня о 20.30 - всесвітня акція «Година Землі»

У суботу, 30 березня, о 20:30 відбудеться акція «Година Землі», під час якої люди у всьому світі вимкнуть світло. Таким чином нагадають про необхідність берегти ресурси на планеті.

Минулого року до цієї ініціативи приєдналися більше 7000 міст у 188 країнах по всьому світі. Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компаній та Уряду у сфері енергоефективності, збереження довкілля, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

"Варто вимкнути світло та електроприлади в квартирі на одну годину 30 березня з 20:30 до 21:30 год. Так ми можемо заощадити половину кіловата, паливо на вироблення цієї кількості електроенергії не спалюватиметься. Відповідно, в атмосферу не буде викинуто приблизно 200 грамів вуглекислоти. У масштабах країни це складе більше 10 тисяч тонн", – зазначають екологи.


«Година Землі» проводиться щорічно в останню або передостанню суботу березня. Уперше акція відбулася у Сіднеї 2007 року, а вже за рік її підтримали у всьому світі. Долучайтеся до Години Землі-2019 – 30 березня вимкніть о 20.30 світло на одну годину.


#Екологія

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельчани тренуються і прибирають: "Змагання з багатоборства: призовий фонд - у мішках"

Ковельчани тренуються і прибирають: "Змагання з багатоборства: призовий фонд - у мішках"
Черговий еко-забіг берегами Турії ініціювали і провели учасники проекту "Цінуй та Бережи!(Kovel'UK)". А учасники команди Khomytskyi Pro разом із тренером Володимиром Сидоруком провели чергове суботнє тренування.

У Ковелі волонтери-екологи закликають не залишати "відкриті рани" на стовбурах беріз

У Ковелі волонтери-екологи закликають не залишати "відкриті рани" на стовбурах беріз
Триває заготівля березового соку. Та досить часто після недбалого ставлення до природи дерева гинуть. Як вберегти берізки після збору соку ковельчани пишуть у групі "Цінуй та Бережи! (Kovel'UK)" у соцмережі.