З 1 по 30 квітня ковельчани можуть добровільно здати зброю, спецзасоби та боєприпаси

Громадяни, які добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються ними не незаконно, згідно з вимогами ст. 263 Кримінального кодексу України звільняються від кримінальної відповідальності. Повідомляє Ковельський відділ поліції ГУНП у Волинській області.

Більше того, якщо громадянин у вказаний термін добровільно здав до Національної поліції України мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то в подальшому після оформлення відповідних документів він має можливість зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах. Просимо врахувати, що пристрій вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями несмертельної дії, реєструється у випадку і в порядку, передбаченому законодавством України.

Для отримання більш детальної інформації просимо звертатися в Ковельський відділ поліції або до дільничних офіцерів поліції в місцях вашого проживання або тимчасового перебування.

Нагадуємо, що незареєстрована зброя – це не тільки порушення закону, а й причина нещасних випадків, які, на жаль, почастішали і трапляються, як з дорослими громадянами, так і з неповнолітніми.


#НаціональнаПоліція

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

12 березня у Ковелі «замінували» сервісний центр МВС. Псевдомінеру загрожує від двох до шести років позбавлення волі

12 березня у Ковелі «замінували» сервісний центр МВС. Псевдомінеру загрожує від двох до шести років позбавлення волі
Зловмисника встановили. Це 22-річний місцевий житель. Слідчі Ковельського відділу поліції повідомили йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.