За «Кубок пам’яті Бориса Клімчука» змагалися команди з Литви, Білорусі, Польщі та України ФОТО

Міжнародний турнір з футзалу в пам’ять про Бориса Клімчука відбувся сьогодні, 30 березня 2019 року, на базі спортивного залу ОДЮСШ, що у м.Луцьку. На урочисте відкриття завітав голова облдержадміністрації Олександр Савченко. Присутніми була й родина покійного Бориса Петровича. Повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

- Це непересічна подія в житті кожного політика, якого пам’ятають, якого люблять, яким гордяться. Борис Петрович був потужним керівником не лише області, а керівником всеукраїнського й міжнародного масштабу. Він таким і залишається. Пам’ять про нього – усе те, що він зробив для області. Тож світла йому пам’ять як людині та українцю, який дуже багато здоров’я, життя та уміння поклав для розбудови нашої держави, - сказав Олександр Савченко.


Турнір, у якому змагаються працівники засобів масової інформації, проводиться вже 18 раз, але назву «Кубок пам’яті Бориса Клімчука» носить з 2014 року.

Слід зауважити, цьогоріч, для участі у міжнародному турнірі з футзалу «Кубок пам’яті Бориса Клімчука» прибули наступні команди працівників ЗМІ: команда журналістів України (м. Луцьк), команда журналістів Литовської Республіки (м. Вільнюс), команда журналістів Республіки Білорусь (м. Мінськ) та команда журналістів Республіки Польща (м. Варшава).

Змагання відбулися за участі представників Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку, Форуму українських журналістів, Спортивної асоціації працівників засобів масової інформації Волині, а також членів родин покійних Надзвичайного і Повноважного посла України Бориса Клімчука та заслуженого журналіста України Юрія Яцюка. Останніх вшанували хвилиною мовчання.

Результат гри наступний: Кубок пам’яті Бориса Клімчука виборола команда журналістів з Білорусі. Друге місце посіли представники литовських ЗМІ, третє - у господарів змагань - луцьких медійників, а полякам дісталася четверта позиція.


#БорисКлімчук #Спорт #Футбол

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У пам'ять про Бориса Клімчука проведуть міжнародний турнір з футзалу серед журналістів

У пам'ять про Бориса Клімчука проведуть міжнародний турнір з футзалу серед журналістів
Змагання відбудуться в Луцьку 30 березня. Вболівальників запрошують на «Кубок пам’яті Бориса Клімчука» підтримати команди та віддати данину шани нашому земляку, педагогу, державному, політичному і громадському діячеві.