Двоє ковельчан за розбій втрапили за ґрати на 8 років

Прокурори Ковельської місцевої прокуратури підтримали публічне обвинувачення у кримінальному провадженні про вчинення двома раніше судимими ковельчанами розбою й крадіжки.

Уночі 12 лютого 2018 року 42-річний та 30-річний нероби, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, в залі очікування Ковельського залізничного вокзалу побили громадянина та відібрали у нього мобільний телефон і зарядний пристрій, завдавши майнової шкоди на понад 700 грн.

До цього молодший зі зловмисників устиг відзначитися, укравши з магазину 9 упаковок зубної пасти.

Вироком Ковельського міськрайонного суду Волинської області чоловіків визнано винними у вчинених злочинах та призначено покарання у виді позбавлення волі: старшому – на строк 8 років та 6 місяців, молодшому – на строк 8 років.

Окрім того, у них обох буде конфісковано належне їм на праві власності майно.Джерело - Прокуратура Волинської області

#Крадіжка #НаціональнаПоліція

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Грабіж та крадіжки: у Ковелі та Ковельському районі затримали правопорушників

Грабіж та крадіжки: у Ковелі та Ковельському районі затримали правопорушників
З квартири поцупили ювелірні вироби, з припаркованого у дворі авто - будівельні інструменти, відібрали у перехожого гроші і мобільний телефон. Про злочини повідомляє поліція.

У Ковелі затримали крадія сумки

У Ковелі затримали крадія сумки
31-річного підозрюваного разом з речами помітили неподалік місця, де було скоєно крадіжку. Чоловіка доставили до Ковельського відділку поліції. Йому загрожує кримінал.

У Ковелі зросла кількість злочинів у сфері незаконного обігу наркотиків

У Ковелі зросла кількість злочинів у сфері незаконного обігу наркотиків
Відзначається зниження рівня злочинності на 17%. Менше стало крадіжок, грабежів та розбоїв, не зафіксовано вимагань. Проте, є ріст особливо тяжких злочинів. Торік в Ковелі сталося 7 умисних вбивств, - інформує керівник місцевої прокуратури.