У Ковелі зросла кількість злочинів у сфері незаконного обігу наркотиків

Керівник Ковельської місцевої прокуратури Олександр Бабенков повідомив, що у 2018 році у Ковелі знизився рівень злочинності на 17% (з 986 до 818), по області - на 14,2%. Зменшилось число злочинів проти власності (545 проти 757, або на 28%), у тому числі крадіжок (476 проти 670, або на 29%), з квартир (37 проти 74, або на 50% ), грабежів (17 проти 29, або на 41,4%), розбоїв (3 проти 7). Не зафіксовано вимагань.

"Спостерігається зменшення кількості злочинів проти безпеки руху та експлуатації транспорту (30 проти 42, або на 28,6%), незаконних заволодінь транспортними засобами (з 18 до 4, або на 77,8%). Знизився рівень рецидивної злочинності в місті (на 49,1%), злочинів, вчинених групою осіб (з 26 до 16, або на 38,5%), в стані алкогольного сп’яніння (39 проти 47, або на 17%)", - зауважує ковельський прокурор.


Збільшилась кількість виявлених у місті злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних засобів (з 26 до 32, або на 23,1%,), зокрема й пов’язаних із збутом (з 11 до 14). Цей факт, на думку правоохоронців, свідчить про покращення роботи у вказаному напрямку та посилення протидії подібним злочинам.

"Допущено ріст особливо тяжких злочинів (на 38,5%, або 18 проти 13). Так, у місті вчинено 7 умисних вбивств (у 2017 році не вчинялися). Вони скоєні переважно на побутовому ґрунті членами сім’ї. Вчинені умисні вбивства жодним чином не стосуються суб’єктів злочинних угрупувань та не пов’язані з корисливими мотивами. Усі кримінальні правопорушення вказаної категорії розкрито, обвинувальні акти щодо винних осіб скеровано до суду", - зазначає Олександр Бабенков.


Досить високий рівень злочинності на 10 тис. населення у порівнянні з середньообласним свідчить про те, що керівникам Ковельського ВП ГУНП у Волинській області та Ковельського МРВ філії ДУ «Центр пробації» ще не в повній мірі вдалося організувати та налагодити ефективну діяльність у сфері протидії злочинності, насамперед щодо її профілактики.

Прокурорами Ковельської місцевої прокуратури у 2018 році скасовано 60 незаконних рішень про закриття кримінальних проваджень, розпочато 3 кримінальні провадження.

Рівень розкриття у місті кримінальних правопорушень вищий середньообласного за рівнем оголошення про підозру (56,5% проти 49,9% по області), та за остаточниим результатами розслідування (54,7% проти 47,3% по області). Відсоток відшкодування збитків вищий, ніж по області - 50,3 % проти 22,4 %.


#Безпека #Вбивство #Крадіжка

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У січні цього року на залізничних переїздах Львівської магістралі трапилося 2 ДТП. Одна з них - на перегоні Ковель-Повурськ

У січні цього року на залізничних переїздах Львівської магістралі трапилося 2 ДТП. Одна з них - на перегоні Ковель-Повурськ
Водій не зупинився на вимогу відповідних знаків і в'їхав у бік першого вагона приміського поїзда сполученням Ковель-Сарни, що рухався колією через переїзд.

На Поворському полігоні три дні триватимуть навчання авіації із застосуванням засобів ураження (бомбометання, пуски ракет)

На Поворському полігоні три дні триватимуть навчання авіації із застосуванням засобів ураження (бомбометання, пуски ракет)
Командування полігону застерігає мешканців Ковельського, Камінь-Каширського та Маневицького районів про небезпеку у зоні дії ураження вибухових речовин.

У період відзначення Різдва Христового рятувальники ДСНС та правоохоронці переходять на посилений режим несення служби

У період відзначення Різдва Христового рятувальники ДСНС та правоохоронці переходять на посилений режим несення служби
Очікується, що на території області відбудуться богослужіння в майже 900 культових спорудах. Участь у них прогнозовано візьме майже 196 тис. громадян.