У період відзначення Різдва Христового рятувальники ДСНС та правоохоронці переходять на посилений режим несення служби

У період відзначення Різдва Христового рятувальники ДСНС та правоохоронці переходять на посилений режим несення служби. Про це повідомляється на офіційних сайтах обох відомств: управління ДСНС України у Волинській області та Національної поліції Волинської області.

Очікується, що на території області відбудуться богослужіння з нагоди відзначення Різдва Христового в майже 900 культових спорудах. Участь у них прогнозовано візьме майже 196 тис. громадян. Усі підрозділи поліції, як і зазвичай у такі свята, переведені на посилений варіант несення служби. На забезпечення публічного порядку та безпеки задіяно понад 800 поліцейських та 40 військовослужбовців Національної гвардії України.

З 5 по 8 січня організовано взаємодію з місцевими органами влади, територіальними органами Національної поліції України, регіональними службами цивільного захисту з питань забезпечення техногенної і пожежної безпеки на об'єктах, задіяних до проведення заходів із відзначення Різдвяних святкувань, та на випадок спільних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій і небезпечних подій. Також буде здійснюватися посилений моніторинг пожежної обстановки на об'єктах з масовим перебуванням людей, зокрема у культових спорудах. Загалом, до 9-ї ранку 8 січня на цілодобовому чергуванні перебуватиме близько 7 тисяч рятувальників та понад 2 тисячі одиниць техніки ДСНС.#Різдво #Безпека #Рятувальники #НаціональнаПоліція

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також