У другому будинку ЖК «Парковий квартал» у Ковелі завершують утеплювати фасад ФОТО

На будівельному майданчику ЖК «Парковий квартал», який в Ковелі зводить будівельна компанія «Інвестор», завершують фасадні роботи в другому будинку та розпочали підготовку до облаштування котловану для третього.

Нагадаємо, у цьому сучасному житловому комплексі простора сучасна трикімнатна квартира площею 80,4 квадратних метра продається за вигідною ціною — 12 500 гривень за квадратний метр, - пише ВолиньРоst.

Виконроб Олександр Поліщук розповів, що в другому будинку на фінальному етапі фасадні роботи. Будівлю утеплюють пінопластерольними плитами товщиною 10 сантиметрів, а також мінеральною ватою такої ж товщини навколо вікон. Опісля стіни фарбують австрійської фарбою торгової марки Baumit.

«Таким чином, мешканці будинку отримують надійної якості утеплений фасад та можуть не хвилюватися за естетичний вигляд будівлі», — кажуть в компанії.


Також Олександр Поліщук повідомив, що фахівці «Інвестора» з геодезистами готують майданчик до облаштування котловану для третього будинку.

Детальну інформацію про ЖК «Парковий квартал» можна отримати у відділі продажів: 096 030 20 10, вул. Глібова, 8б, м. Ковель.

Facebook: https://www.facebook.com/investorlutsk

Instagram: bud.investor


#Новобудова #Благоустрій

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі зведуть третю секцію будинку по вул. Володимира Кияна, 70-б

У Ковелі зведуть третю секцію будинку по вул. Володимира Кияна, 70-б
Окрім квартир, тут заплановано торговельно-побутовий блок та пункт первинної медичної допомоги. Переможцем інвестиційного конкурсу з будівництва цього об'єкта визнано ТзОВ “Житлобуд-2”.

У Ковелі стали більше будувати житла

У Ковелі стали більше будувати житла
У різних мікрорайонах міста зводяться та здаються в експлуатацію багатоповерхові житлові будинки, приватні помешкання садибного типу. Місто посідає третє місце в області за цим показником.