Метуть, збирають, загрібають: в НВК №11 м. Ковеля прибирали шкільне подвір'я ФОТО

2 квітня в НВК №11 міста Ковеля організували та провели генеральне прибирання шкільної території. Про це йдеться на сайті навчального закладу.

До прибирання долучилися учнівські колективи 7-11 класів, а також педагоги.

- Школярі, як справжні господарі, охоче бралися за роботу, загрібали листя, виносили у відведене місце. Всі працювали дружно, старанно, допомагали один одному. Результат не забарився: на шкільному подвір'ї - чистота та порядок. Слід наголосити, що цьогорічне прибирання пройшло організовано та швидко. Активно попрацювали учні і сумлінно, з вогником юнацького завзяття!, - діляться враженнями учні.


Разом із школярами лопати, віники і граблі до рук взяли і вчителі. Своїм вихованцям вони особистим прикладом довели, що подібні заходи мають об'єднувати всіх навколо однієї мети – піклуватися про довкілля та підтримувати навколишнє середовище у належному стані. Учні переконані, що в силах кожного, хто тут навчається, зберегти територію школи чистою, щоб вона залишалася такою ж впорядкованою і привабливою й надалі.#Екологія #Благоустрій #Освіта

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельчани тренуються і прибирають: "Змагання з багатоборства: призовий фонд - у мішках"

Ковельчани тренуються і прибирають: "Змагання з багатоборства: призовий фонд - у мішках"
Черговий еко-забіг берегами Турії ініціювали і провели учасники проекту "Цінуй та Бережи!(Kovel'UK)". А учасники команди Khomytskyi Pro разом із тренером Володимиром Сидоруком провели чергове суботнє тренування.