Ковельська команда «Mobile Dim» лідирує у чемпіонаті з настільного тенісу «Kovel open» (вища ліга)

З 30 по 31 березня в спортивному залі КДЮСШ ім. Є. Кондратовича проходив другий тур відкритого клубного чемпіонату м. Ковеля з настільного тенісу «Kovel open», у якому змагались команди з 5 областей України: Волинської, Львівської, Івано-Франківської, Хмельницької та Рівненської. Пише офіційний сайт Ковельської міськради.

Всього до нашого міста завітало 18 колективів, які об’єднали понад 60 спортсменів. Приємно відзначити, що серед учасників були найсильніші тенісисти Волині, які мають досвід успішних виступів на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Всі команди були розподілені на 2 ліги. У вищій лізі у другому турі перемогу виборола «Mobile Dim» з Ковеля, друге та треті місця здобули колективи з Луцька «Альвітранс» та «Саламандра».

За результатами двох турів «Mobile Dim» лідирує у змаганнях команд вищої ліги.

Серед команд першої ліги І місце у «Віват» з міста Червонограда Львівської області, друге посів колектив «Каміньбуд» з смт. Рокитне Рівненської області, третє здобули тенісисти з м. Нововолинська. Три команди з міста Ковеля посіли 5-е, 6-е та 7-е місця.

Третій та четвертий тури відкритого клубного чемпіонату міста Ковеля «Kovel open» відбудуться у травні та липні.


#Теніс #Спорт #КомплекснаДЮСШ

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Кращі спортсмени Волині взяли участь у чемпіонаті з настільного тенісу «Кovel Open»

Кращі спортсмени Волині взяли участь у чемпіонаті з настільного тенісу «Кovel Open»
"У Ковелі створено хорошу базу для занять тенісом, придбано нове сучасне обладнання, що дозволяє розвивати цей вид спорту та проводити змагання різних рівнів," - Ігор Прокопів.