За три місяці 2019 року у Ковелі на виробництві четверо травмованих, один загиблий

Ковельське відділення УВД фонду соціального страхування України у Волинській області повідомляє про випадки травматизму на виробництві, які трапилися у 2019 році. Страховий експерт з охорони праці взяв участь у роботі 5 комісій з розслідування нещасних випадків, з них - 3 страхові випадки, зокрема один зі смертельним наслідком.

Зокрема, під час пересування територією підприємства працівник ТОВ «ВО «Ковельсільмаш» послизнувся та впав, травмувавши при цьому ногу. Основна причина настання нещасного випадку - незадовільний технічний стан території підприємства (пішохідні доріжки не були оброблені піщано-соляною сумішшю).

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди травму ноги отримав водій автобуса ТДВ «АТП 10706».

Через невиконання інструкцій з охорони праці, тяжкі травми несумісні з життям отримав працівник ТОВ «Волма».

- Закликаємо всіх роботодавців неухильно дбати про безпеку своїх працівників, створювати належні умови, аби уникнути травмувань. Вкладаючи кошти в створення безпечних умов праці, проведення необхідних профілактичних заходів, роботодавці заощаджують кошти страхувальників, убезпечують працюючих від травм і каліцтв, а як наслідок - бережуть їхнє здоров'я й життя, - переконаний Павло Поліщук, страховий експерт з охорони праці Ковельського відділення УВД ФСС України у Волинській області.


#СоціальнийЗахист

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі ведеться підготовка до оздоровлення дітей пільгових категорій

У Ковелі ведеться підготовка до оздоровлення дітей пільгових категорій
Аби діти мали змогу відпочити в дитячих центрах «Артек» та «Молода гвардія», батькам або особам, які їх замінюють, треба звернутись з письмовою заявою до управління соціального захисту.