15 ковельчан стали лауреатами конкурсу виконавців на духових та ударних інструментах

15 ковельчан стали лауреатами конкурсу виконавців на духових та ударних інструментах, який відбувся у Луцьку. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Обласний конкурс виконавців на духових та ударних інструментах ім. А.Тиможинського проводився у три тури у двох вікових категоріях та у трьох групах інструментів - мідних, дерев’яних, ударних.

У фіналі, який відбувся у Волинському коледжі культури і мистецтв, взяли участь 90 учнів з усієї області. Ковельську школу мистецтв представляли 17 юних музикантів.

Вихованці Ковельської школи мистецтв продемонстрували високу виконавську майстерність, про що свідчать оцінки журі. 15 ковельчан стали лауреатами.

Перші місця вибороли: Красільніков Богдан, Вілігурський Вадим, Стасюк Даніїл, Савчук Тарас та Пінкевич Владислав. Лауреатами конкурсу, які посіли другі місця, стали: Синьчук Володимир, Стадік Ілля та Кушнірчук Давид. У Володимира Ціпяшука, Лавренюка Максима, Рудик Аліни, Балецького Едуарда, Юрія Петріва та Михальчевського Андрія – III місця.

З юними ковельськими талантами займаються викладачі школи мистецтв: Клімчук О.Т., Пірожик М.І., Літвінчук А.М., Сролік А.О., Біляк І.М, Мороз Т.Ф. та концертмейстри: Зінковська Н.І., Лисковець С.А., Бига І.В., Артеменко О.В., Власюк А.В., Ярмольська О.Б.

Подякою обласного управління культури з питань релігії та національностей нагороджені Зінковський Владислав та Гоцик Лідія.

Учасники обласного конкурсу мали можливість послухати концерт студентів духового відділу Волинського коледжу культури і мистецтв. Серед них й колишні випускники ковельської школи мистецтв.


#Освіта #Дозвілля

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

4-5 квітня Ковель прийматиме учасників всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019»

4-5 квітня Ковель прийматиме учасників всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019»
За звання кращого у номінації «Географія» боротимуться 24 педагоги України, котрі перемогли у своїх регіонах у другому турі конкурсу. Урочисте відкриття - 4 квітня о 16.00 в НД «Просвіта».