1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі проаналізують тарифи на централізоване опалення

У Ковелі проаналізують тарифи на централізоване опалення

Робоча група проведе аналіз тарифів на послуги централізованого теплопостачання, які встановлені органами місцевого самоврядування. Повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби у Волинській області.

Перевірятимуть ДКП «Луцьктепло», ПТМ «Ковельтепло», ПТМ «Володимир-Волинськтеплокомуненерго» та КП «Нововолинськтеплокомуненерго».

На виконання доручення Прем'єр-міністра України стосовно вартості послуг з централізованого опалення і газопостачання для побутових споживачів та згідно доручення голови Волинської ОДА створено робочу групу у складі представників сектору контролю за регульованими цінами ГУ Держпродспоживслужби в області, Волинського обласного ТВ Антимонопольного комітету України та Департаменту регіонального розвитку та ЖКГ облдержадміністрації.

Завдання робочої групи полягає у проведенні аналізу тарифів на теплову енергію послуги з централізованого постачання теплової енергії та гарячої води, встановлених органами місцевого самоврядування після 1 листопада 2018 року на предмет економічної обґрунтованості та правильності формування тарифів. У разі необхідності органам місцевого самоврядування буде рекомендовано вжити заходів щодо перегляду встановлених тарифів.

До слова, робочі групи з перевірки вартості послуг з централізованого опалення створені й в інших областях України.


#Ковельтепло

Коментарі

Читайте також

Директору ПТМ «Ковельтепло» Володимиру Бойку присвоєно звання «Заслужений працівник сфери послуг України»

Директору ПТМ «Ковельтепло» Володимиру Бойку присвоєно звання «Заслужений працівник сфери послуг України»
З нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства в Палаці учнівської молоді відбулися урочистості. Відзначено кращих працівників галузі.