Ковельчани знову вірять телефонним шахраям та втрачають свої кошти

Не дають бажаного результату постійні звернення працівників поліції та прокуратури до мешканців міста бути обачними та не вірити псевдопрацівникам банків, які телефонують і просять назвати особисті дані.

Вкотре ковельчати втрапляють у халепу та втрачають свої кошти.

Банки НІКОЛИ не телефонують своїм клієнтам, щоб повідомити про хакерські атаки на платіжні картки, авторизувати картку, запитати пін-код задля розблокування картки, звірити клієнтську базу й оновити персональні дані!!!

Про це неодноразово через усі засоби масової інформації повідомляли і самі банківські установи, і правоохоронці, які не втомлюються роз’яснювати – "дзвінок із банку" – це шахрайська схема!

Днями, повідомивши такі відомості шахраям, лучанин втратив 17 000 гривень, ще один – 15 000 гривень, мешканець Ковеля – 8900 гривень. Ще п’ятеро мешканців обласного центру Волині втратили менші суми – від 930 до понад 3300 грн.

3 квітня 2019 року мешканець Ковеля переказав за омріяну дешеву солярку 3800 грн., а мешканець села Воля-Ковельська – 2000 грн. Прийшовши на вказані шахраями АЗС, аби забрати чесно придбане пальне, чоловіки дізналися, що їх ошукали.

Прокуратура області вкотре звертається до краян із проханням бути уважними та обережними, купуючи товари у неперевірених продавців, та не переказувати грошей продавцям, не побачивши товару.

Лише ваша пильність та здоровий глузд допоможе вам зберегти свої кошти від зазіхань шахраїв!Джерело - Прес-служба прокуратури області


#Шахрайство #НаціональнаПоліція

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Черговий випадок інтернет-шахрайства зафіксувала ковельська поліція

Черговий випадок інтернет-шахрайства зафіксувала ковельська поліція
За добу ошукали 4 волинян на понад 16 тис. грн. Зокрема, крадуть гроші шляхом зловживання довірою громадян: попросив телефон подзвонити, підключив функцію переадресації та через банкомат заволодів грошима.

«Ваш родич у поліції»: у Ковелі та Ковельському районі літніх людей масово «кидають» на гроші

«Ваш родич у поліції»: у Ковелі та Ковельському районі літніх людей масово «кидають» на гроші
81-річна мешканка Ковеля віддала зловмисникам 29 000 грн. Ще двоє потерпілих жінок літнього віку з Ковельщини віддали свої заощадження, аби «відкупити» рідних від кримінальної відповідальності.