«Дзвіночок» з Ковеля здобув два перших місця та Гран-прі міжнародного фестивалю

З 5 по 8 квітня у Полтаві проходив міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Хвиля талантів». Участь у ньому взяли вихованці Інни Темрук - колектив дитячої зразкової студії народного танцю «Дзвіночок» (НД «Просвіта»).

Ковельчани представили чотири танці: «Комарики» та «Півторак» (середня група), «Туди-Сюди» та «Танець з бубнами» (старша група).

Обидві вікові групи здобули перші місця, а також стали володарями головного призу — Гран-прі фестивалю (1500 євро), який вручили найкращому танцювальному колективу серед 30 хореографічних ансамблів. «Дзвіночок» отримав сертифікат від міжнародного фестивального центру «АртФест-Портал» на безкоштовну участь у трьох фестивалях-конкурсах, що проходитимуть в Україні (Буковель та Одеса).

За перемогу у конкурсі юні танцюристи отримали Дипломи та кубок, а їх наставник — керівник колективу Інна Темрук, Подяку від організаторів та журі.

Упродовж кількох днів, проведених в Полтаві, юні ковельчани не лише демонстрували свій талант на сцені, а й з користю проводили дозвілля. Вони відвідали унікальний музей важкої бомбардувальної авіації просто неба, Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського, побували на Івановій горі та біля пам'ятного знака полтавській галушці, побачили й ряд інших історичних пам'яток краю, які залишили позитивні враження у дітей.#Дзвіночок #Дозвілля

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Танцювальний ансамбль «Дзвіночок» став лауреатом двох перших премій Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв

Танцювальний ансамбль «Дзвіночок» став лауреатом двох перших премій Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв
Започатковані цьогоріч творчі змагання під назвою «Я артист України» принесли танцювальному колективу одразу дві перемоги у різних вікових групах.