1. Головна
  2. Новини
  3. Козацькі ялівці, декоративні вишні та скульптура: у Ковелі впорядковують територію міської лікарні

Козацькі ялівці, декоративні вишні та скульптура: у Ковелі впорядковують територію міської лікарні

Міський голова Олег Кіндер оглянув хід виконання робіт з благоустрою на території лікарні Ковельського МТМО. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Раніше там були знесені фаутні, аварійні, сухі дерева. З настанням тепла спланували територію парку, завезли ґрунт. Там висаджують платани кленолисні, козацькі ялівці, барбарис. На клумбах — іргу канадську, яку з часом доповнять злаковими травами.

Бригада ТОВ “ВИШКІВ БРУК” завершує викладати нові пішохідні доріжки.

Змінюється і центральний вхід. Спеціалісти формують крону ялин. Також з’явився ряд декоративних вишень. А незабаром тут встановлять скульптуру, яку місту подарували ковельчани - майстри, що зараз мешкають у Львові.

- Кількість пацієнтів у медзакладі збільшується. Зелена зона уже давно потребувала оновлення. Приємно спостерігати за цими перетвореннями. А влітку все це набуде ще більшої привабливості. Тож усім, хто користуватиметься послугами нашої лікарні, буде де провести час, - говорить очільник міста.


Частину коштів на роботи уже спрямовано з міського бюджету, а також планується, що на квітневій сесії депутати додадуть необхідну суму.


#КовельськеМТМО #Благоустрій

Коментарі

Читайте також

Ковельські лікарі просять батьків майбутніх школярів не зволікати з медичним оглядом

Ковельські лікарі просять батьків майбутніх школярів не зволікати з медичним оглядом
Перед вступом до загальноосвітнього навчального закладу варто звернутися до лікаря-педіатра, з яким підписано декларацію, для обов'язкового профілактичного огляду дитини.

У Ковелі відремонтували другий поверх поліклініки, придбали меблі, комп'ютерне та медичне обладнання

У Ковелі відремонтували другий поверх поліклініки, придбали меблі, комп'ютерне та медичне обладнання
Капітальний ремонт приміщення й нові придбання стали можливими за рахунок коштів держбюджету, отриманих у відповідності до кількості підписаних ковельчанами декларацій з сімейними лікарями.