У Ковелі відкриють новий маршрут громадського транспорту

Місцевий підприємець-перевізник звернувся до міської влади з проханням розірвати договір про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у режимі маршрутного таксі в м. Ковелі №9а «вул. Володимира Кияна – Сільмаш – вул. Лермонтова (ч/з Вокзал)» та №43 «Сільмаш – Вокзал – маг. «Край».

Він аргументував своє прохання нерентабельністю маршруту, на якому значно знизився пасажиропотік, а витрати на пальне (враховуючи значну протяжність) — великі. Крім того, однією з причин збитковості є рух приміських маршруток вулицями міста, які досить часто попутно “забирають” міських пасажирів.

Аби не залишити мешканців цих мікрорайонів без громадського транспорту і таким чином оптимізувати мережу, владою міста було прийняте рішення об'єднати ці маршрути в один та оголосити конкурс на визначення перевізника.

На нинішньому засіданні виконкому були прийняті відповідні рішення. Маршрути № 9а «вул. Володимира Кияна – Сільмаш – вул. Лермонтова (ч/з Вокзал)» та № 43 «Сільмаш – Вокзал – маг. «Край» буде закрито з 21 червня 2019 року.

Натомість відкриють новий автобусний маршрут №3 «Сільмаш – вул. Володимира Кияна (через Вокзал)», який дозволить збільшити пасажиропотік у цьому напрямку. Конкурс з визначення перевізника на цей напрямок відбудеться 5 червня 2019 року.


#МіськіМаршрути

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Через залізничні переїзди та ремонт транспорту міські маршрутки у Ковелі не встигають за графіком

Через залізничні переїзди та ремонт транспорту міські маршрутки у Ковелі не встигають за графіком
Аби надолужити втрачений час, водії змінюють маршрути та ігнорують кінцеві зупинки, чим порушують умови укладених з міською владою договорів. Про графіки руху, пільгові перевезення та GPS-навігацію йшлося на нараді у міськвиконкомі.

Атовці вимагають звільнити водія ковельської маршрутки, котрий хамить пасажирам

Атовці вимагають звільнити водія ковельської маршрутки, котрий хамить пасажирам
У Ковелі відбулась зустріч з перевізниками, під час якої представник ГО «Побратими України» розповів про прикрий випадок, який нещодавно трапився з учасником АТО в одній з маршруток міста. Як виявилось, такі випадки непоодинокі.