1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковельському МТМО обрали кращу медичну сестру 2019 року. ФОТО

У Ковельському МТМО обрали кращу медичну сестру 2019 року. ФОТО

У Ковельському МТМО відбувся конкурс професійної майстерності «Краща сестра медична 2019 року». Участь у ньому взяло 11 медсестер з різних відділень Центральної районної лікарні та пологового будинку. Оцінювало конкурсантів професійне журі у складі завідувачів відділень та заступників головного лікаря МТМО.

Пересвідчитися у фаховості конкурсанток допомогли теоретичні та практичні завдання. Спочатку дівчатам необхідно було представити себе та розповісти про власне життєве кредо. Перевірили члени журі й знання законодавства та документів профільного відомства, зокрема Наказів МОЗ. Виконували учасниці конкурсу й медичні задачі та на практиці показали власний досвід та компетенцію у наданні професійної медичної допомоги пацієнтам.

За результатами завдань журі обрало трійку призерів. Перемога дісталась операційній медсестрі операційного блоку ЦРЛ Софії Королевич. Вона є випускницею Ковельського медичного коледжу. У Ковельському МТМО працює два роки.

Друге місце посіла медична сестра неврологічного відділення Ірина Шворак. "Бронзовою" призеркою конкурсу стала медсестра приймального відділення Наталія Чурак.

«Краща сестра медична 2019 року» у якості винагороди отримала 7 тисяч гривень, за друге місце призовий фонд склав 5 тисяч гривень, за третє - 3 тисячі гривень.#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

Козацькі ялівці, декоративні вишні та скульптура: у Ковелі впорядковують територію міської лікарні

Козацькі ялівці, декоративні вишні та скульптура: у Ковелі впорядковують територію міської лікарні
Аби пацієнти медичного закладу мали змогу з користю для здоров'я проводити час у теплу пору року, висаджують дерева та квіти, вкладають пішохідні доріжки, готують комфортні зони відпочинку.

Ковельські лікарі просять батьків майбутніх школярів не зволікати з медичним оглядом

Ковельські лікарі просять батьків майбутніх школярів не зволікати з медичним оглядом
Перед вступом до загальноосвітнього навчального закладу варто звернутися до лікаря-педіатра, з яким підписано декларацію, для обов'язкового профілактичного огляду дитини.