Ковельські герої-рятувальники - на першій шпальті місцевої газети. Цієї весни, як ніколи, вони заслуговують на особливу повагу й шану

Весна і літо – по-справжньому гаряча пора в роботі працівників пожежної охорони. І не тільки тому, що високою є температура повітря. Не менш дошкуляють пожежі, які спалахують то в одному, то в іншому місці.

Часто-густо їх причиною є безтурботність і легковажність наших земляків, про що постійно інформує начальник Ковельського міськрайвідділу управління державної служби з надзвичайних ситуацій Володимир Войтанік:

- З початку року в місті Ковелі та Ковельському районі трапилося 85 пожеж, з них 52 внаслідок спалювання сухої рослинності. Тривають щоденні рейди рятувальників, проводиться відповідна робота серед населення, порушники несуть покарання. За ст.77-1 КУпАП екологічною інспекцією притягнуто до відповідальності 12 осіб, ще по п'яти фактах відбудеться розгляд справ.


Однак, труднощі не лякають ковельських вогнеборців. Цієї весни, як ніколи, вони заслуговують на особливу повагу й шану громадськості. Адже впродовж останніх кількох тижнів боротися із займаннями доводиться майже щодня, а іноді по кілька разів на добу. Пожежі стаються переважно в екосистемах, де людська недбалість спричиняє страшні наслідки та значні збитки.

На знімку -
працівники 4-ої Державної пожежно-рятувальної частини: начальник караулу Євгеній Ярмолюк, командир відділення В'ячеслав Ісаєв, старший пожежний Роман Гочечко, командир відділення, водій Володимир Клімук.

Фото Мирослава Данилюка

Джерело - Вісті Ковельщини#Рятувальники

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Минулого тижня у Ковелі виникло 9 пожеж

Минулого тижня у Ковелі виникло 9 пожеж
7 з них - це підпал сухої трави. На щастя, потерпілих у пожежах немає. На ліквідації вогню працювали бригади рятувальників 4-ї та 19-ї ДПРЧ м. Ковеля.