У Ковелі відправку строковиків на військову службу у зв'язку з виборами відтерміновано

Аби призовники, які цієї весни поповнять лави Українського війська, могли проголосувати за місцем проживання, їх відправлять до навчальних центрів після виборів. Про це повідомив під час оперативної наради у міськвиконкомі начальник відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонно-мобілізаційної та кадрової роботи Валерій Мацюк.

За інформацією військового комісара Ковельського об’єднаного військового комісаріату Сергія Гладуна, під час весняного призову на строкову військову службу буде призвано 78 юнаків. На разі уже сформовано дві групи строковиків (11 та 23 особи), які пройшли медичну комісію. У зв'язку з проведенням другого туру президентських виборів їх відправка відтермінована. Попередньо планується, що вона відбудеться 23 та 25 квітня.


#ВійськоваСлужба

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі бійці-добровольці та підприємці-волонтери отримали відзнаки за гідність, патріотизм та вірність українському народу

У Ковелі бійці-добровольці та підприємці-волонтери отримали відзнаки за гідність, патріотизм та вірність українському народу
Відзначили військові Почесною грамотою та Подякою й громаду міста Ковеля за активну громадянську позицію, патріотизм, турботу та всебічну волонтерську допомогу у забезпеченні особового складу 14-ї ОМБр.