У ряді організацій та підприємств Ковеля виявили порушення у веденні військового обліку

У минулому році виконавчим комітетом міської ради, керівниками підприємств, установ, організацій спільно з Ковельським ОМВК здійснено ряд заходів, спрямованих на належне ведення військового обліку та контролю за його станом. Про це інформує відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонно-мобілізаційної та кадрової роботи на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Працівники військового комісаріату провели інструкторське методичне заняття з посадовими особами, відповідальними за військовий облік і бронювання військовозобов’язаних. Розроблено та впроваджено Методичні вказівки щодо організації ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних в місцевих органах виконавчої влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах, організаціях та навчальних закладах незалежно від їх підпорядкування та форм власності.

Відповідно до затвердженого плану на 2018 рік проведено перевірки функціонування системи військового обліку в 17 підприємствах і установах. На належному рівні ця робота ведеться в ПТМ "Ковельтепло", Ковельському УВКГ "Ковельводоканал", управлінні освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Під час звіряння облікових даних підприємств, установ та організацій з інформацією військового комісаріату було встановлено ряд недоліків у заповненні відомостей в особовій картці працівника. Керівники не належно співпрацюють з військкоматом. Потребують доопрацювання списки військовозобов 'язаних.

Аналіз результатів перевірок свідчить про те, що стан військового обліку у більшості об’єктів не повною мірою відповідає вимогам законів України, інших нормативно-правових актів, вимагає додаткового контролю з боку посадових осіб та військового комісаріату. Серед таких - "Юкон-продтрейд", "Ковельське лісове господарство", "Ідея", "НЗК", "Волма", "К.П.Верес", "Ковельське ШБУ №63", «Ковельнафтопродукт», "Добробут".

За незадовільне ведення військового обліку притягнуті до адміністративної відповідальності 2 посадові особи, за порушення правил військового обліку - 231 військовозобов’язаний та 378 призовників, на яких накладено штрафів на загальну суму 23 471 грн. і 44 982 грн. відповідно.

Впродовж року проводилась робота щодо бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, підприємствами, установами і організаціями на період мобілізації та на воєнний час. Випадків незаконного бронювання не виявлено.
#ВійськоваСлужба

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

За порушення законодавства призовники та військовозобов'язані жителі міста притягнуті до відповідальності

За порушення законодавства призовники та військовозобов'язані жителі міста притягнуті до відповідальності
У 2018 році на призовників та військовозобов'язаних жителів міста складено 735 адміністративних протоколів, відкрито п'ять кримінальних проваджень та одна кримінальна справа.