За порушення законодавства призовники та військовозобов'язані жителі міста притягнуті до відповідальності

Незважаючи на ряд прийнятих Ковельським об’єднаним міським військовим комісаріатом заходів щодо покращення військово-облікової дисципліни, стан організації і ведення військового обліку та явка військовозобов'язаних і призовників залишається на низькому рівні. Про це на сайті Ковельської міської ради інформує відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонно-мобілізаційної та кадрової роботи.

У 2018 році на призовників та військовозобов'язаних жителів міста було складено 735 адміністративних протоколів, з них 630 за ст. 210 КУпАП (порушення військовозобов'язаними чи призовниками законодавства про військовий обов'язок та військову службу), 75 за ст. 210-1 КУпАП (порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію), 29 за ст. 211 КУпАП ( умисне зіпсування військово-облікових документів чи втрата їх з необережності), один за ст. 211-4 КУпАП (не забезпечення сповіщення військовозобов'язаних і призовників про їх виклик у військові комісаріати, перешкода їх своєчасній явці на збірні пункти чи призовні дільниці).

За вказаний вище період було накладено стягнень у вигляді штрафів на загальну суму 88346 грн., із них було добровільно відшкодовано 25080 грн.

Крім того на підставі зібраних працівниками Ковельського ОМВК матеріалів було відкрито 5 кримінальних проваджень за ст. 337 ч.І КК України відносно 5 військовозобов'язаних за ухилення ними від спеціальних зборів та одна кримінальна справа за ст. 335 КК України за ухилення від призову на строкову військову службу.

Основною причиною великої кількості адміністративних правопорушень є неналежна робота керівників та відповідальних за військовий облік осіб підприємств, установ, організацій і навчальних закладів щодо інформаційно-роз'яснювальної роботи про покарання за ухилення від військового обов'язку та недотримання правил військового обліку.


#ВійськоваСлужба

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Бійці підрозділів територіальної оборони Ковельщини відпрацьовують навички захисту стратегічних об’єктів від ворожих диверсантів, несення служби на блокпостах

Бійці підрозділів територіальної оборони Ковельщини відпрацьовують навички  захисту стратегічних об’єктів від ворожих диверсантів, несення служби на блокпостах
Впродовж 2018 року підготовлено понад 150 військовозобов’язаних, які пройшли вогневу, тактичної, інженерну та медичну підготовку, - повідомляє заступник військового комісара з тероборони Ковельського ОМВК Ігор Горпинко.