У Ковелі започатковано благодійний проект для поліпшення навчання та змістовного дозвілля підлітків ВІДЕО

У Ковелі започатковано благодійний проект «Допоможи другу» для підлітків Волині з метою покращення їх навчання, ведення здорового способу життя і ефективного дозвілля. Про це повідомляє керівник благодійної організації «Позитивна взаємодія» Віктор Мовчан.

Ідею допомагати підліткам з навчанням, здоровим способом життя і ефективним дозвіллям виношував місцевий підприємець Юрій Оліферчук, який докладає багато зусиль для реалізації благородних цілей. Він не лише ініціював проект, а й безпосередньо сприяє втіленню в життя цих починань.

На шляху до започаткування благодійного пілотного проекту уже відбулася ознайомча зустріч батьків, підлітків, педагогів, вихователів, релігійних та громадських діячів, під час якої було визначено цілі і шляхи їх можливої реалізації.

Прийняли спільне рішення до кінця навчального року спробувати долучитися до організації ефективного дозвілля для підлітків з метою покращення їх ставлення до школи і навчального процесу.

А у другій половині літа та з нового навчального року будуть втілювати ряд інших заходів просвітницького та спортивного характеру.#ПозитивнаВзаємодія #Благодійність

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельчанка Марійка Мовчан закликала кандидатів у президенти долучитися до благодійності заради дітей ВІДЕО

Ковельчанка Марійка Мовчан закликала кандидатів у президенти долучитися до благодійності заради дітей ВІДЕО
На стадіоні у Ковелі юна «дипломатка» записала відеозвернення до Зеленського і Порошенка з пропозицією не витрачати мільйони заради перемоги будь-якою ціною, а об’єднати українців навколо доброї справи, незалежно від того, хто кого підтримує.

В НВК №11 м. Ковеля відбулась виставка домашніх улюбленців ФОТО

В НВК №11 м. Ковеля відбулась виставка домашніх улюбленців ФОТО
Коти, собаки, папуги, равлики, пацюки та хом’яки позували перед допитливими школярами. Та найбільшу симпатію здобув лабрадор Папі, який завітав на виставку з Марійкою Мовчан. Про неординарний захід розповіли на сторінці БФ «Позитивна взаємодія».

У Ковелі триває ремонт спортзалу та будівництво літнього майданчика для дітей-сиріт

У Ковелі триває  ремонт спортзалу та будівництво літнього майданчика для дітей-сиріт
Доброчинну справу втілюють в життя у Волинському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, що знаходиться в місті Ковелі. Як йдуть роботи і хто допомагає - розповіли у прес-центрі БО «БФ «Позитивна взаємодія».