Санаторій матері і дитини «Турія» серед підприємств Волині, які боргують людям найбільше зарплати

Головне територіальне управління юстиції у Волинській області опублікувало перелік підприємств Волині, які боргують людям найбільше зарплати.

На Волині є 11 підприємств-боржників різних форм власності, відносно яких виконуються рішення судів про стягнення заборгованості інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами. У списку боржників - КП «Волинський обласний санаторій матері і дитини «Турія». Сума заборгованості - 644 тисячі 770 грн.

Всього протягом січня-березня 2019 року на виконанні в територіальних органах ДВС Головного територіального управління юстиції перебувало 165 виконавчих документів на суму 5 мільйонів 670 тисяч грн.

З початку року на користь працівників стягнуто 494 тис 898 грн невиплаченого заробітку та інших пов'язаних з трудовими правовідносинами виплат.

Нагадаємо, що у 2016 році депутати обласної ради прийняли рішення про ліквідацію комунального закладу «Волинський обласний санаторій матері та дитини «Турія» у Ковелі. Майновий комплекс передали на баланс обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні.


Читайте також:

Санаторій матері і дитини «Турія» можуть визнати банкрутом

У Ковелі виконавча служба арештувала майно санаторію матері і дитини «Турія»#ЗаконодавствоПроПрацю

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

З 1 січня 2019 року зросли розміри штрафів за порушення трудового законодавства

З 1 січня 2019 року зросли розміри штрафів за порушення трудового законодавства
Сектор з питань праці відділу економічного розвитку Ковельського міськвиконкому інформує, які розміри штрафних санкцій і за що можуть бути накладені на суб'єктів господарювання.