1. Головна
  2. Новини
  3. Рівень захворюваності на кір знову зростає. За тиждень на Ковельщині захворіло 6 осіб

Рівень захворюваності на кір знову зростає. За тиждень на Ковельщині захворіло 6 осіб

За останній тиждень у Ковелі та Ковельському районі зафіксовано шість нових випадків захворювання на кір. Про це повідомляють у Волинському обласному лабораторному центрі МОЗ України.

В Україні епідемічна ситуація щодо захворюваності на кір залишається неблагопо­лучною. У 2019 році від ускладнень кору померло 14 людей, п’ятеро із них діти. За попередній тиждень за показниками захворюваності кором на 100 тисяч населення, Волинь знаходиться на 7 місці по Україні.

За даними закладів охорони здоров’я, на Волині з початку року зареєстровано близько 1600 випадків кору. (В минулому році зареєстровано 2243 випадків). Після кількох тижнів падіння рівень захворюваності знову почав зростати.

- За останній тиждень зареєстровано 77 випадків хвороби проти 49 в попередній тиждень (ріст на 57%). Найбільше хворих зафіксовано в Ківерцівському районі – 15 осіб, м. Луцьку – 11 осіб, Луцькому районі – 8 осіб, Любомльському, Маневицькому районах – по 7 осіб, Ковельському районі – 6 осіб, Горохівському районі – 5 осіб, в інших районах реєструються поодинокі випадки.


Відсоток постраждалих дорослих становив 35% (27 осіб), дітей 65% (50 осіб) відповідно. Найураженішою групою серед дітей є школярі (60% від зареєстрованих випадків у дитячого населення). Із числа захворілих дорослих, 44% — це працююче населення, серед них два медичних працівника. Відсоток госпіталізації становить 60% від усіх, хто звернувся за медичною допомогою.

Лікарі наголошують, що область забезпечена достатньою кількістю якісної вакцини КПК (проти кору, паротиту та краснухи) виробництва Бельгії та США. Зробити щеплення вакцинами, закупленими державним коштом, можна в закладах охорони здоров’я, що надають первинну допомогу.


#Вакцинація #Кір

Коментарі

Читайте також

У Ковелі та Ковельському районі за два тижні рівень захворюваності на ГРВІ зменшився удвічі

У Ковелі та Ковельському районі за два тижні рівень захворюваності на ГРВІ зменшився удвічі
На Волині спостерігається поступове зниження інтенсивності епідемічної активності застудних захворювань. Проте незначні локальні перевищення епідпорогу все ж є. Переважно хворіють діти шкільного віку.

Відтепер вакцинуватися можна не лише у лікарнях та поліклініках

Відтепер вакцинуватися можна не лише у лікарнях та поліклініках
Лікарі - фізичні особи-підприємці, що мають ліцензію на право провадження господарської діяльності з медичної практики, також можуть робити щеплення за місцем надання медичних послуг, - Міністерство охорони здоров’я України.