Ковельські енергетики ініціювали майстер-клас з писанкарства для співробітників підприємства та їх дітей

Урок писанкарства, організований спільними зусиллями працівників Ковельської центральної районної бібліотеки та директора Ковельської філії ПрАТ «Волиньобленерго» Дениса Бутоліна, відвідали працівники філії та їх діти. Про це пише сайт бібліотеки.

- Мистецтво писанки, наш прадавній предківський звичай, сьогодні залюбки опановує молоде покоління українців. Ростити дітей на родинних традиціях, в любові до всього рідного – тільки так можна виховати сильну і вільну молоду генерацію України, - переконані працівники бібліотеки, які залюбки допомогли втілити в життя задум місцевих енергетиків.


Задоволення, яке всі отримали в процесі роботи, і гарний результат у вигляді чудових писанок, стали винагородою за старання, терпіння і бажання творити. Працівники підприємства та їх креативний керівник знають, що спільне дозвілля та залучення до добрих справ об'єднує родини та колектив, створює дружню атмосферу, дає можливості дітям для розвитку власної творчості.


#Бібліотека #Волиньобленерго

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Цікава ідея від Ковельської бібліотеки, як поетично провести День поезії - 21 березня

Цікава ідея від Ковельської бібліотеки, як поетично провести День поезії - 21 березня
Рішення про відзначення Всесвітнього дня поезії було прийняте 20 років тому генеральною конференцією ЮНЕСКО. А найдавніші вірші, за твердженням істориків, були написані ще в 23 столітті до нашої ери.

У Ковелі побували дитячі письменники, твори яких вже давно підкорили серця найменших читачів

У Ковелі побували дитячі письменники, твори яких вже давно підкорили серця найменших читачів
Зустріч з Іваном Андрусяком та Олегом Чаклуном відбулась у рамках літературного туру по Волині "ЛітФонтан". Юні читачі із захопленням слухали авторів та їх цікаві історії, брали автографи та фотографувалися.

Що читають ковельчани? ФОТО

Що читають ковельчани? ФОТО
Про літературні смаки читачів Ковельської центральної районної бібліотеки розповідають бібліотекарі Світлана Цюра та Зіновія Котюк.