У Ковелі Центр надання адмінпослуг працюватиме в день виборів

З метою забезпечення рівних можливостей громадянам взяти участь у чергових виборах Президента України 21 квітня Центр надання адміністративних послуг працюватиме з 8.00 до 16.00 в суботу, 20 квітня, та з 8.00 до 20.00 в неділю, 21 квітня. Повідомляє адміністрація ЦНАПу.

Чергові працівники будуть здійснювати видачу результатів адміністративних послуг з вклеювання фотокартки при досягненні 25-ти чи 45-ти річного віку, оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки та видачі довідок про реєстрацію місця проживання.


#ЦНАП

Читайте також

Цьогоріч у Ковелі припинило діяльність 147 підприємців, натомість 117 - відкрили власну справу

Цьогоріч у Ковелі припинило діяльність 147 підприємців, натомість 117 - відкрили власну справу
У першому кварталі місцевий ЦНАП прийняв понад вісім з половиною тисяч відвідувачів. Найбільше звернень ковельчан стосувалися реєстрації місця проживання, призначення субсидій, оформлення біометричних паспортів.

Нові паспорти у Ковельському ЦНАПі можна буде забрати навіть у день виборів

Нові паспорти у Ковельському ЦНАПі  можна буде забрати навіть у день виборів
Аби змогли проголосувати ковельчани, які не встигли отримати замовлені паспорти чи довідки про реєстрацію місця проживання, Центр адмінпослуг м. Ковеля працюватиме в суботу, 30 березня, та в неділю, 31 березня.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.