З військової частини м. Володимир-Волинський (14-а ОМБр) втік строковик з автоматом

Військовослужбовець зник з частини зі зброєю учора, 16 квітня, у Володимирі-Волинському. Наразі відомі деталі інциденту. Про це повідомляє ВолиньРоst з посиланням на прес-службу 14-ї окремої механізованої бригади.

Відомо, що ввечері 16 квітня зі зброєю самовільно залишив місце несення служби військовослужбовець строкової служби військової частини Григоренко Артем Станіславович.

У поліції інформацію про зникнення військовослужбовця з частини підтвердили. Усі виїзди з Володимира-Волинського перекрили, у місті ввели план «Сирена», аби встановити місце перебування чоловіка.

На військову службу Григоренко А.С. призваний в листопаді 2018 року Братським районним військовим комісаріатом Миколаївської області. З січня 2019 року проходив строкову військову службу в 14-й окремій механізованій бригаді. Проживає в селі Новомар’ївка Братського району Миколаївської області.

Командування військової частини вживає максимально можливих заходів для встановлення місця знаходження та затримання військовослужбовця. Ведуть посилену розшукову роботу спільно з представниками Військової служби правопорядку ЗСУ та співробітниками Національної поліції.

У бригаді додають, що мають наполегливе прохання до всіх, хто має інформацію про місце перебування чи пересування військовослужбовця Григоренка Артема Станіславовича, надати її за номерами телефонів (03342)2-48-91; (03342)3-31-00 або за номером 102.

#Розшук #ВійськоваСлужба #НаціональнаПоліція

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Двоє дітей самовільно покинули центр соціальної реабілітації у Ковелі і йшли міжнародною трасою додому за 50 км

Двоє дітей самовільно покинули центр соціальної реабілітації у Ковелі і йшли міжнародною трасою додому за 50 км
Небайдужі люди не залишили дітей у небезпеці та викликали патрульних. Як з'ясувалося, брати сумують за домом, але там мати зловживає алкоголем. Тож вирішується питання про передачу їх батькові.

Поліція Волині повідомляє про зникнення сімох дітей упродовж минулих вихідних. Усіх розшукали та повернули в сім'ї

Поліція Волині повідомляє про зникнення сімох дітей упродовж минулих вихідних. Усіх розшукали та повернули в сім'ї
Причина втечі дітей з дому - неуважність батьків до дрібних дитячих проблем, відсутність часу для спілкування чи байдужість до інтересів дитини.