Львівська магістраль організувала для школярів Ковеля «Подорож до міста залізничників»

У понеділок, 15 квітня, незвична подія відбулася на вокзалі та станції у Ковелі. Тут залізничники Львівської регіональної філії спільно з працівниками Ковельського міськрайонного центру зайнятості та за сприяння управління освіти виконкому Ковельської міської ради влаштували профорієнтаційний квест для школярів під назвою «Подорож до міста залізничників». Повідомляє прес-центр Львівської залізниці.

Участь у спортивно-інтелектуальній грі взяли учні 7-8 класів із п'яти місцевих шкіл. Організатори ознайомили дітей зі завданнями квесту, а також нагадали правила безпеки на залізничному транспорті, що стали невід’ємною умовою успішного виконання ігрових завдань.

Під час гри діти побували на кількох «станціях» квесту. Зокрема, на станції «Історична» учасники малювали емблему магістралі, на станції «Професії на залізниці» школярі розгадували однойменний кросворд, на станції «Мій квиток» юні пасажири брали та повертали залізничні квитки, а на станції «Довідка» учні дізнавалися, як дістатися поїздом у визначений день із Ковеля до Ворохти і зворотно.

Після завершення змагань відбулася екскурсія станцією «Ковель». Окрім нових знань, чудових вражень та гарного настрою усі учасники гри отримали нагороди від організаторів.


#Укрзалізниця #Освіта

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У приміських потягах посилено перевірку квитків у пасажирів

У приміських потягах посилено перевірку квитків у пасажирів
Наявність проїзних документів перевірятимуть як при посадці, так і під час руху поїзда. Контролюватимуть і роботу провідників. Для цього на Львівській магістралі створено спеціальні рейдові групи.