У Ковелі друкують списки виборців до другого туру президентських виборів

Сьогодні відділ ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету міської ради друкує списки виборців міста, які завтра, 18 квітня, будуть передані дільничним виборчим комісіям. До них внесено 50 тисяч 852 особи. Про це повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Майже 400 людей змінили місце голосування, у першому турі – 487.

Підготували тут й іменні запрошення ковельчанам. У визначені законом терміни їх отримали ДВК, у компетенції яких доставити запрошення кожному виборцю і повідомити про включення його до списку виборців відповідної виборчої дільниці, її адресу, номер телефону і розпорядок роботи, а також про час і місце голосування. Громадян, стосовно яких у списку виборців є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно, одночасно інформують, що їм буде надана можливість проголосувати за місцем перебування.

Якщо у запрошенні виборця є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно, але він бажає проголосувати на своїй виборчій дільниці, то йому слід письмово або особисто повідомити про своє бажання відповідну ДВК до 12.00 год. 20 квітня.

Якщо виборець несподівано захворів, що призвело до тимчасової нездатності самостійно пересуватися, то він може до 20.00 год. 19 квітня звернутися до відповідної ДВК із власноручно написаною заявою про надання можливості проголосувати за місцем перебування з доданою до цієї заяви довідкою про стан здоров’я, яка підтверджує його нездатність пересуватися самостійно, виданою медичною установою (лікарнею, амбулаторією, ФАП, поліклінікою тощо). ДВК після перевірки відомостей заяви та довідки може включити виборця до витягу із списку виборців для голосування «на дому».

У день голосування - 21 квітня, жодні зміни у список виборців не вносяться (навіть за рішенням суду), а ДВК має право лише виправляти неточності та технічні описки в уточненому списку виборців - неправильне написання прізвища, імені, по батькові, дати народження, номера будинку чи квартири.


#РеєстрВиборців #ВибориПрезидента

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Для зміни місця голосування у другому турі виборів потрібно повторно звернутися у відділ ведення Державного реєстру виборців

Для зміни місця голосування у другому турі виборів потрібно повторно звернутися у відділ ведення Державного реєстру виборців
Громадянам, які 31 березня голосували на виборчих дільницях не за місцем своєї реєстрації, необхідно ще раз пройти попередню процедуру зміни місця голосування.