Хокеїсти з Ковеля перемогли білоруську команду з рахунком 10:5

Минулої суботи на ковзанці «Снігова королева» (м. Луцьк) відбувся товариський матч з хокею між аматорськими командами з Ковеля і Пінська. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Зустріч заздалегідь не планувалась, була організована буквально за один день. Луцькі хокеїсти телефоном домовились з пінчанами провести кілька товариських ігор на вихідних. Отримавши згоду, запропонували ковельчанам зіграти з білоруськими гостями.

Ковельська дружина їхала на гру без двох центральних нападників. Тож запросили молодих луцьких хлопців заповнити прогалини в команді. Юнаки влились у колектив, допомагаючи настільки натхненно, що з перших хвилин «Ковель» повів у рахунку, і в підсумку переміг - 10:5.

Але рахунок не був принципово важливим у цьому поєдинку. Головне, що і спортсмени, і глядачі отримали справжнє задоволення від хокею, а після гри мали нагоду дружнього спілкування. Саме в таких випадках кажуть: «Перемогла дружба!».

Гості з Пінська подивувались, що, не маючи у своєму місті катка, ковельчани непогано грають у хокей, і запросили до себе на матч-відповідь. Сподіваємось, що у травні хокейна зустріч «Пінськ-Ковель» відбудеться уже в Білорусі.


#Хокей #Спорт

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також