Озброєного солдата, який зник з військової частини у Володимирі-Волинському, досі шукають ВІДЕО

Озброєний солдат утік із військової частини у Володимирі-Волинському. Коли військовослужбовці прийшли міняти його з варти, на місці нікого не знайшли, - повідомляє ТСН.

Втікаючи напередодні ввечері, 18-річний військовослужбовець захопив автомат і набої. Скільки саме набоїв, у поліції не кажуть. Відомо, що зазвичай у наряд видають повний комплект - 60 патронів. Аби відшукати озброєного солдата, оголосили план перехоплення «Сирена». З ночі патрулі чергують на всіх виїздах з міста.

Його зникнення помітили напередодні ввечері, коли військовослужбовці прийшли міняти його з варти, на місці нікого не знайшли. Шукати 18-річного дезертира взялись і військові, і поліція.

Родом юнак з Миколаївщини з багатодітної родини. В армію його призвали у листопаді, а в цю частину перевели три місяці тому. Його керівники існування дідівщини заперечують.

"Артем врівноважений, спокійний хлопець. Якщо людина чимось збентежена, вона емоційно проявляє себе, але Артем таким не був", - каже начальник прес-служби 14 ОМБР Надія Замрига.

Родина Артема про його зникнення дізналася від військових. Запевняють, що жодних конфліктів з сім'єю у нього не було. Поліція опрацьовує усі версії зникнення солдата, зокрема, й конфлікт з коханою дівчиною. Про те, чи може бути втікач небезпечним, у частині говорять обережно. "Я не можу про це судити. Але ви розумієте, що будь-яка людина з вогнепальною зброю апріорі є небезпечною", - каже прес-офіцер 14 ОМБР Катерина Литвинчук.

За самовільне залишення військової частини зі зброєю солдатові загрожує до десяти років за ґратами. Якщо він сам з'явиться до правоохоронців - це стане пом'якшувальною обставиною. Відповідальність загрожує не лише дезертиру, а й тим хто допустив його зникнення. Як саме хлопець зміг залишити частину, зараз з'ясовує поліція.


#Розшук #ВійськоваСлужба #НаціональнаПоліція

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

З військової частини м. Володимир-Волинський (14-а ОМБр) втік строковик з автоматом

З військової частини м. Володимир-Волинський (14-а ОМБр) втік строковик з автоматом
Учора ввечері, 16 квітня, зі зброєю самовільно залишив місце несення служби військовослужбовець строкової служби Григоренко Артем Станіславович. Поліція та військові ведуть посилену розшукову роботу.

Лікарі розповіли про стан 14-річної дівчини, яку знайшли понівеченою у Ковелі ВІДЕО

Лікарі розповіли про стан 14-річної дівчини, яку знайшли понівеченою у Ковелі ВІДЕО
У Ковельському відділі поліції повідомили, що за цим фактом відкрили кримінальне провадження за статтею 128 Кримінального кодексу України. Йдеться про необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження.