1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі відбувся передвеликодній ярмарок

У Ковелі відбувся передвеликодній ярмарок

20 квітня напередодні Пасхальних свят на центральній площі біля Будинку рад відбувся ярмарок сільськогосподарської продукції, виробленої в особистих селянських та фермерських господарствах, із залученням виробників продовольчих товарів Ковельщини та Волині, оптово-роздрібних торгових закладів.

Участь у ярмарку взяли колективи сільськогосподарських, переробних підприємств, особисті селянські, фермерські, індивідуальні господарства, садівники і городники Турійського, Старовижівського, Ковельського районів. Свіже м'ясо, молочні вироби, городину, саджанці реалізували фермерське господарство «Темп» с Уховець, одноосібники сіл Пісочне, Городище, Грушівка, Любитів, Кухари та інші.

У продажу були представлені овочі та фрукти, плодоовочева консервація, м’ясні та ковбасні вироби, рибні делікатеси, птиця, сири, яйця, соління, мед, кондитерські та хлібобулочні вироби, а також пасхальні кошики та сувеніри.

Жителі Ковельщини, які завітали на ярмарок, могли придбати продукцію безпосередньо від виробників за помірними цінами.


Джерело - Ковельська районна державна адміністрація


#Ярмарок

Коментарі

Читайте також

Ковельчан запрошують на передвеликодній ярмарок

Ковельчан запрошують на передвеликодній ярмарок
Він відбудеться у суботу, 20 квітня, на центральній площі міста. Ярмаркуватимуть з 9 години ранку. Ковельчани зможуть придбати продукцію до Великоднього столу, Пасхальну атрибутику.

Напередодні нового року у Ковелі ярмаркували

Напередодні нового року у Ковелі ярмаркували
Мешканці міста могли придбати усе необхідне до святкового столу: м’ясо, ковбаси, овочі, фрукти, рибу, солодощі, мед та іншу продукцію місцевих переробних та с/г підприємств.

29 грудня у Ковелі - новорічний ярмарок

29 грудня у Ковелі - новорічний ярмарок
Торгуватимуть м'ясною та молочною продукцією, медом, солодощами та іншими харчами до святкового столу. На час проведення ярмарку буде обмежений рух транспорту на вул. Незалежності.