Світлини та документи ліквідаторів з Ковеля - в експозиції історичного музею ФОТО

У Ковельському історичному музеї розгорнуто тематичну експозицію "Чорнобиль не має минулого часу", приурочену 33-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

26 квітня 1986 року сталася трагедія планетарного масштабу, спричинена вибухом і подальшим руйнуванням IVенергоблоку Чорнобильської АЕС.

У ліквідації наслідків техногенної катастрофи брали участь і ковельчани – представники різних професій: пожежники, водії, військовослужбовці, медичні працівники, інженерно-технічні працівники, правоохоронці та ін.). Матеріали про них представлені у тематичній експозиції.

Відвідувачі мають змогу ознайомитись з документами, фотографіями, нагородами та засобами особистого захисту учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Експозиція "Чорнобиль не має минулого часу" залишається актуальною, оскільки нагальними лишаються проблеми, породжені Чорнобилем. Її мета – донести до відвідувача музею правду про глобальну екологічну катастрофу XX століття, про вже існуючі і ще можливі наслідки Чорнобильської трагедії, щоб підштовхнути людство до відповідних висновків.


#ІсторіяКовеля

Коментарі

Читайте також

«Перша хвилина миру» та майстер-клас з виготовлення маків: як у Ковелі відзначатимуть День пам'яті і примирення

«Перша хвилина миру» та майстер-клас з виготовлення маків: як у Ковелі відзначатимуть День пам'яті і примирення
Оргкомітет з підготовки заходів до пам'ятних травневих дат визначився з відповідною програмою. Ковельчан запрошують вшанувати пам’ять тих, хто здобував Перемогу над нацизмом.