«Перша хвилина миру» та майстер-клас з виготовлення маків: як у Ковелі відзначатимуть День пам'яті і примирення

У Ковелі відбулось засідання оргкомітету, на якому узгоджено план заходів з підготовки і відзначення в місті Дня пам’яті та примирення, 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Його провів заступник міського голови Ігор Прокопів. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Секретар ради ветеранів війни та праці Марія Батраченко та голова міськрайонної організації української спілки ветеранів Афганістану Микола Савосюк, які взяли участь у засіданні, звернулись з проханням приділити максимальну увагу ветеранам війни, адже їх залишається з кожним роком все менше.

Також громадські активісти закликають ковельчан взяти участь у заходах та гідно вшанувати пам’ять тих, хто здобув Перемогу у Другій світовій війні.

Заслухавши ряд пропозицій, максимально врахувавши побажання ветеранів, оргкомітет вирішив: 8 травня провести мітинг біля пам’ятника жертвам Другої світової війни.

Ввечері ковельчан запросять на акцію “Перша хвилина миру”.

9 травня об 11.00 на меморіалі Слави - мітинг на честь 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Потому на парковій сцені - виступ муніципального духового оркестру.

Впродовж травня у навчальних закладах пройдуть тематичні уроки, зустрічі, виховні години, буде розгорнуто виставки книжок (книжкові полиці).

Учні шкіл та вчителі відвідають ветеранів за місцем проживання.

Крім того, молодіжний центр “Місто ідей” проведе майстер-класи з виготовлення червоних маків, які є символом пам’яті.

Комунальники до пам'ятних дат впорядкують території кладовищ, пам’ятників, меморіалу Слави.

Традиційно у Ковелі відбудеться ряд спортивних заходів.

Працівники соціальних служб міста проведуть обстеження житлово-побутових умов проживання ветеранів та нададуть їм відповідну допомогу.

Управління соціального захисту населення здійснить виплату одноразової матеріальної допомоги учасникам війни згідно Постанови Кабінету Міністрів.


#ДеньПамяті #ІсторіяКовеля

Коментарі

Читайте також

У Ковелі освятили оновлений Хрест пам’яті жертвам тоталітарного режиму

У Ковелі освятили оновлений Хрест пам’яті жертвам тоталітарного режиму
Його встановлено на місці перепоховання останків українських та польських солдатів. Ініціював оновлення та зібрав кошти разом з прихожанами настоятель римо-католицького костелу Святої Анни отець Тадеуш.