1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі «блакитні доріжки» підкорювали особливі спортсмени

У Ковелі «блакитні доріжки» підкорювали особливі спортсмени

У басейні Комплексної ДЮСШ ім.Є.Кондратовича відбулись змагання з плавання на кубок м.Ковеля серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Учні тренерів-викладачів комплексної ДЮСШ Олени Кравченко, Юлії Супрунович, Юрія Коцюби та Катерини Прадійчук посіли призові місця у дистанціях 50 м - брас, 50 м, 100 м - вільний стиль, 50 м - на спині, 150 м, 200 м - комплексне плавання та 50 м - батерфляй.

Хорошу підготовку і майстерність показали Марія Гуль, Анастасія Максимук, Олександр Марковський, Богдан Матвіюк, Влад Шевчук, Михайло Давидюк, Вікторія Куць, Максим Вакулюк, Стас Самойленко та Михайло Савон.

Високі результати продемонстрували також вихованці тренера-викладача Сергія Панасюка: Максим Макарчук, Володимир Нечипорук та Михайло Кондаревич.

Переможці та призери нагороджені медалями та грамотами відділу фізичної культури та спорту виконавчого комітету Ковельської міської ради.

За результатами змагань буде проведено відбір кращих плавців для формування збірної команди міста для участі в обласних змаганнях.


#Плавання #Спорт #КомплекснаДЮСШ

Коментарі

Читайте також

Дванадцять призових місць здобули юні ковельчани на змаганнях з плавання серед дітей з особливими потребами

Дванадцять призових місць здобули юні ковельчани на змаганнях з плавання серед дітей з особливими потребами
Вихованці тренерів Олени Кравченко, Сергія Панасюка, Катерини Прадійчук та Юлії Супрунович достойно представили Волинь у фіналі Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе», що проходив на Дніпропетровщині.

У ковельчан - три комплекти нагород у зимовому чемпіонаті Волинської області з плавання

У ковельчан - три комплекти нагород у зимовому чемпіонаті Волинської області з плавання
Три золотих та стільки ж срібних і бронзових медалей здобули вихованці комплексної ДЮСШ. Крім того, юна плавчиня Наталія Падалюк увійшла до складу збірної Волині та візьме участь в зимовому чемпіонаті України.